skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فرابوم هویت بصری خود را تغییر داد

سمانه سمیع تحریریه

۲ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳ مرداد ۱۴۰۱

فرابوم هویت بصری خود را تغییر داد و مدیرعامل این شرکت تغییر برند شرکت را متناسب با نیاز فعلی بازار و تغییرات صورت‌‌گرفته در سال‌های اخیر در فرابوم عنوان کرد.

به گزارش پیوست، شرکت فرابوم در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) با لوگو و هویت بصری جدید حاضر شد. همایون محبوبی، مدیرعامل شرکت فرابوم، در این باره توضیح داد: سابقه فرابوم به سال ۸۵ برمی‌گردد و ما از آن زمان در صنعت بانکی فعالیت می‌کردیم، اوایل دهه ۹۰ پلتفرم توسن بوم را در توسن ایجاد کردیم و این پلتفرم به مرور زمان و از سال ۹۸ با عنوان فرابوم آغاز به کار کرد.

ماموریت اصلی ما در فرابوم ارائه APIهای استاندارد بانکی به شرکت‌‌ها و استارت‌آپ‌هاست تا از طریق فرایند ساده کردن هزینه تولید و یکپارچه‌سازی در شرکت‌ها و سازمان‌ها ارزش افزوده بیشتری برای آنها خلق کنیم. در همین راستا، با رشد فعالیت‌هایمان از جنبه‌های رشد منابع انسانی، سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان،بر آن شدیم هویت بصری فرابوم را تغییر دهیم.

مدیران فرابوم حضور در نمایشگاه را راهی برای تعامل بیشتر با کسب‌وکارها می‌دانند.

مدیرعامل فرابوم با اشاره به اینکه لوگوی جدید کاملاً نمایانگر بیزینس فرابوم است گفت: APIهای استاندارد این شرکت، سرویس‌هایی را از بانک‌ها دریافت کرده و در اختیار شرکت‌هایی که نیاز به سرویس‌های بانکی و مالی دارند قرار می‌دهد. از این رو فرابوم یک واسط قدرتمند بین سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان است و در واقع رنگ لوگوی جدید هم باعث جلب اعتماد بیشتر مخاطبان شود. امروز بیش از ۴۰۰ مشتری در صنایع مختلف به ما اعتماد کرده و از سرویس های فرابوم استفاده می‌کنند و ما از طریق ری‌برندینگ هم می‌خواستیم بیش از قبل اعتماد مشتریان را جلب کنیم.

محبوبی تغییر هویت بصری را باعث ایجاد حس اعتماد بیشتر در مخاطبان می‌داند.

محبوبی هم در پاسخ به این سوال که آیا تغییر هویت بصری مخاطبان را گیج نمی‌کند گفت: تغییر در هویت بصری فرابوم به دلیل اینکه یک کسب‌وکار B2B است کم‌چالش‌تر است. بیزینس ما B2B و شناخته‌شده است و در این بازار برند جدید ما را خیلی سریع می‌شناسند.

او ضمن ابراز امیدواری نسبت به رشد این پلتفرم عنوان کرد: در حال حاضر ۳۶ سرویس‌دهنده داریم که ۲۲تای آنها حداقل بانک‌ها و بقیه سرویس‌دهنده‌ها، غیربانکی هستند‌. بنابراین هم از نظر درآمد و هم منابع انسانی رشد کرده‌ایم و به نظر می‌رسد این رشد  شتاب بیشتری پیدا کرده باشد.

تغییر هویت بصری متناسب با رشد

فرزانه دهرویه مدیر روابط عمومی فرابوم نیز در زمینه تغییر هویت بصری فرابوم گفت: لوگوی قبلی فرابوم، نوع فعالیت فرابوم را با وضوح کافی توضیح نمی‌داد و در شرایطی که فرابوم حالا بزرگ‌ترین اکوسیستم پلتفرم بانکداری باز کشور شناخته می‌شود، تصمیم گرفتیم لوگویی متناسب با جایگاه فعلی فرابوم در بازار طراحی کنیم. با توجه به اینکه در سال سوم فعالیت فرابوم هستیم و به یک ثبات و تعادل در بازار پلتفرم‌ بانکداری باز رسیده‌ایم وقت ری‌برندینگ و تغییر در هویت بصری فرابوم هم رسیده بود.

دهرویه ماهیت لوگو را به این شکل تشریح کرد: تغییر هویت بصری در فرابوم دو جنبه دارد. یک طرف سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان و فرابوم به عنوان یک واسط قدرتمند اینها را به یکدیگر متصل می‌کند. از طرفی خطوط داخل لوگو با الهام گرفتن از همین اتصال طراحی شده که فرابوم بین سرویس‌دهنده بانک و سرویس‌گیرنده- که صنایع مختلف و کسب‌وکارها هستند- قرار می‌گیرد و فرایند انجام امور را ساده می‌کند.

در واقع کار فرابوم توسعه و سرعت بخشیدن به کارهای مالی و بانکی شرکت‌هاست که در نهایت موجب می‌شود سرویس‌گیرندگان با رشد بیشتری به سمت بالا حرکت کنند.

https://pvst.ir/cst
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو