skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل ایتا: اعتماد مردم به پیام‌رسان‌های داخلی بیشتر از پیام‌رسان‌های خارجی است

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۱۹ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی

مدیر عامل پیام‌رسان ایتا معتقد است اعتماد مردم به پیام‌رسان‌های داخلی بیش از پیام‌رسان‌ها‌ی خارجی است.

محسن غفاری، مدیرعامل پیام‌رسان ایتا در نشستی که در حاشیه نمایشگاه فناوری محتوای فضای مجازی از سوی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی برگزار شد با اشاره به این که این پیام‌رسان از سال ۱۳۹۷ وارد بازار شده است گفت: هدف ما این است که اتفاقاتی که در کشور رخ می‌دهد باعث اختلال در ارتباطات مردم نشود. ما روزانه بیش از ۱۲ میلیون کاربر فعال داریم که روزانه بیش از ۲۰ میلیون محتوا ردوبدل می‌کنند. به طور روزانه بیش از یک میلیارد پیام در کانال‌های ایتا خوانده می‌شود.

او ادامه داد: با همه اتفاقات تلخی که رخ داده اقبال مردم به پیام‌رسان‌های داخلی بیشتر شده و نشان داده شده است که اعتماد مردم به این پلتفرم‌ها بیش از پیام‌رسان‌ها‌ی خارجی است. وقتی کاربران می‌بینند که کسب‌وکاری در پیام‌رسان‌های داخلی حضور دارند مطمئن می‌شوند این کسب‌وکارها احراز هویت شده‌اند.

مدیر پیام‌‌رسان ایتا با بیان این که پنجاه درصد از کاربران پیام‌رسان‌ها اکنون در پیام‌رسان‌های داخلی حضور دارند، گفت: در نظر داریم ارائه خدمات خود را به کشور‌های همسایه نیز گسترش دهیم.

غفاری در پاسخ به پرسشی درباره کسب‌وکارهایی که در این پلتفرم فعالند گفت: آماری که ما داریم و البته شاید دقیق نباشد نشان می‌دهد ۳۲ هزار فروشگاه در ماه گذشته در ایتا حضور دارند. این آمار طی یک ماه به ۴۲ هزارتا رسید. فروشگاه‌هایی که از طریق وزارت صمت احراز هویت شدند به ۲۲ هزار عدد رسیده است.

مدیرعامل ایتا در ادامه با تاکید بر این که این پیام‌رسان ایتا ۱۲.۵ میلیون کاربر دارد گفت: احتمال دارد برخی این آمار را واقعی ندانند به هر حال ما رسانه‌های معارض داریم که باور نمی‌کنند، اما این اعداد و ارقام رسمی است. نتیجه را باید به افکارسنجی بسپاریم شکل‌گیری زیست این کاربران در فضای پیام‌رسان ایتا برای ما مهم است. ما روزانه صدهزار کاربر جدید داریم.

فرهاد مرادی، مدیر عامل سروش پلاس در نشستی که ظهر امروز در حاشیه نمایشگاه فناوری محتوای فضای مجازی برگزار شد اعلام کرد که این برنامه ۳۱ میلیون و پانصد هزار نفر کاربر رجیستر‌شده دارد. به گفته او در سروش پلاس با توجه به امکانات این برنامه، نیاز روز کاربران برطرف می‌شود.

در ادامه این نشست، امین تجملیان، قائم مقام پیام رسان بله با بیان این که اولین نسخه این برنامه سال ۱۳۹۵ به بازار عرضه شد و این اپلیکیشن در این سال‌ها یک رشد ارگانیک را تجربه کرده است گفت: مهم‌ترین اصل برای ما احترام به کاربر است. اتفاقاتی که رخ داد باعث شد استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی بیشتر شود.

او ادامه داد: ۱۷.۵ میلیون کاربر رجیستر شده در بله داریم. امکان تماس با خارج از کشور در پیام‌رسان بله فراهم شده است. به دنبال پیمایشی که در ماه‌های اخیر انجام دادیم دریافتیم نیاز اصلی مردم تماس تصویری بوده که شرایط آن در بله فراهم شده است.

https://pvst.ir/e5r

2 نظر

  1. آره اعتماد میکنیم واقعا من بیشتر اعتماد میکنم همش احساس میکردم یک حمایتی پشتش هست،اما ازم در ایتا کلاهبرداری شد برای یارو هم سفت زدم که ایتا مثل بقیه نرم افزارار نیست و ازت شکایت میکنم و پدرت و درمیارن و…ضایع شدم😔هییییچ پیگیری هم نشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو