skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نصر تهران نامه منتسب به این سازمان درباره اینترنت بدون فیلتر را تکذیب کرد

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد نامه منتشرشده و منتسب به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در مورد اعلام شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت، مورد تایید این سازمان نیست.

به گزارش پیوست، امروز نامه‌‌ای از رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برای دریافت اینترنت آزاد منتشر شد که در آن حسین اسلامی از وزیر ارتباطات، شرایط دسترسی به اینترنت آزاد برای شرکت‌ها و سازمان‌های عضو نصر تهران را جویا شده است. اسلامی در این نامه به لزوم پاسخگویی سازمان در برابر اعضا اشاره می‌‌کند که به‌رغم مخالفت با محدودیت‌های اخیر، برای ادامه فعالیت‌ کسب‌وکارها ناگزیر از درخواست است.

با این حال روابط عمومی نصر تهران دقایقی پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد در روز مکاتبات متعددی از سوی دبیرخانه این سازمان برای پیگیری حقوق کسب‌وکارها انجام می‌شود و طبیعتاً صحت موضوعات مرتبط با فعالیت‌های نصر تهران فقط از طریق دبیرخانه این نهاد صنفی باید پیگیری شود.

در این بیانیه همچنین گفته شده است: در شرایط فعلی، بیش از همیشه بر همراهی و اتحاد هرچه بیشتر تمامی اهالی صنف فناوری اطلاعات تاکید می‌کنیم و یادآور می‌شویم اخبار، مکاتبات و اطلاعیه‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران فقط از طریق دبیرخانه و روابط عمومی این سازمان منتشر شده و نصر تهران در قبال اخبار منتسب به این سازمان که از سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود مسئولیتی ندارد.

https://pvst.ir/e3b

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو