skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آیتول امکان خرید بیمه خودرو بدون نیاز به چک و سفته را فراهم کرد

سمانه سمیع تحریریه

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

پلتفرم آیتول امکان خرید اقساطی بیمه بدنه و شخص ثالث را بدون نیاز به چک و سفته فراهم کرده است. سعید دولتی قائم‌مقام مدیرعامل آیتول در این باره می‌گوید: تمام این فرایند کاملاً آنلاین است و در جهت افزایش سهم فروش بیمه آنلاین و کاهش دغدغه‌های کاربران ارائه می‌شود.

به گزارش پیوست، سعید دولتی قائم‌مقام مدیرعامل آیتول می‌گوید: آیتول این امکان را برای کاربران فراهم کرده که آنها بتوانند بدون نیاز به ارائه چک و سفته به صورت اقساطی خودرو خود را بیمه ثالث و بیمه بدنه کنند.

او این محصول آیتول را فرایندی کاملاً آنلاین و هوشمندانه می‌داند و معتقد است فروش اقساطی بیمه به منظور رفع نیازهای بازار و کاربران ایجاد شده است: ما در توسعه محصول بیمه قسطی آیتول چند دغدغه مهم را در نظر داشتیم، اول از همه اینکه به هدف افزایش فروش برسیم و در امر فروش اقساطی تسهیل‌گر باشیم.

سعید دولتی قائم مقام مدیر عامل
سعید دولتی قائم‌مقام مدیرعامل آیتول معتقد است فروش اقساطی بیمه در راستای افزایش سهم اینشورتک‌هاست.

قائم‌مقام مدیرعامل آیتول با اشاره به اجرای آزمایشی این فرایند در شهریور ۱۴۰۱ توضیح داد: شهریور فاز آزمایشی این پروژه را اجرا کردیم و این سرویس به مدت پنج روز در پلتفرم آیتول ارائه شد. مدتی زمان دادیم تا نتیجه‌ این فروش‌های اقساطی مشخص شود. خوشبختانه این تستِ از جنس ریسک خوب جواب داد و ما بر آن شدیم تست را ادامه  و به شکل یک محصول آن را در آیتول گسترش دهیم. در یک برهه از اوایل شهریور و پس از آن از اوایل آذرماه این محصول به تمام کاربران ارائه شد و در حال حاضر نیز به صورت پله‌ای شرکت‌های بیمه‌ای بیشتری را به فروش اقساطی افزوده‌ایم.

دولتی در ادامه تشریح کرد: نحوه قسط‌بندی‌ها طبق قاعده شرکت‌های بیمه است و آیتول در این زمینه دخالتی ندارد و این اقساط تابع قوانین شرکت‌هاست و آنها تنها ضمانت و اعتبار کافی برای شرکت‌های بیمه را تامین می‌کنند. او همچنین درباره رفتار کاربران در زمینه پرداخت اقساط معتقد است فروش اقساطی بیمه خودرو رفتار پرریسکی نیست و وقتی پای بیمه‌نامه خودرو وسط باشد خود کاربران مایل‌اند بیمه خود را پرداخت کنند که اگر دچار مشکلی شدند، بیمه در کنار خودرو آنها باشد تا کمتر متضرر شوند.

هدف بزرگ شدن سهم اینشورتک‌هاست

دولتی در نهایت معتقد است آیتول و سایر رقبای این حوزه در تلاش‌اند سهم بازار خرید بیمه آنلاین را بیشتر کنند و خوشحال‌اند این فضای رقابتی به سمتی رفته است که آنها رفتار پلتفرم خود را بر اساس اعتماد به کاربران گذاشته‌اند. او در این باره می‌گوید: فروش اقساطی بیمه بدنه و ثالث و به طور کلی فروش اقساطی بدون نیاز به ضامن، چک و سفته به نفع اکوسیستم اینشورتک است و به طور حتم سهم بازار آنلاین بیمه را بیشتر می‌کند. او در این باره می‌گوید: بنای فعالیت ما در اینشورتک‌ها افزایش فروش و سهولت خرید برای کاربران آنلاین است و اگر هر کدام از بازیگران این حوزه به نحوی بتوانند در این فرایند تاثیرگذار باشند در بزرگ کردن سهم این بازار نقش دارند و این موضوع به خودی خود امیدوارکننده است.

https://pvst.ir/e34
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو