skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

خرید اقساطی بیمه بدون چک و سفته در «ازکی» فعال شد

۸ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

«ازکی» خرید اقساطی بیمه ثالث و بدنه را بدون نیاز به چک و سفته راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی ازکی، امکان خرید و دریافت بیمه بدون نیاز به چک یا سفته و انواع بیمه ثالث و بدنه به صورت اقساطی فراهم شده است. کاربران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت «ازکی» مجموعه‌‌ متنوعی از بیمه اقساطی ماشین را مشاهده کنند و بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه مورد نظر خود را به صورت اقساطی بدون نیاز به چک و سفته، به صورت آنلاین تهیه کنند. پیش از این نیز ازکی، خرید اقساطی بیمه را با چک یا سفته راه‌اندازی کرده بود که اکنون برای تسهیل شرایط، این خدمات بدون چک و سفته، طبق اعتبارسنجی، ارائه می‌شود.

روش استفاده از بیمه اقساطی ازکی

کاربران برای خرید بیمه اقساطی از ازکی، ابتدا باید وارد سایت ازکی شوند، اطلاعات مربوط به خودرو را در صفحه خرید بیمه وارد و سقف پوشش‌های مورد نیاز خود را انتخاب کنند. در مرحله بعد باید از میان شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه بدنه، آن‎هایی را که گزینه خرید اقساطی دارند بررسی و از میان آنها مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنند.

پس از خرید بیمه بدنه به صورت اقساطی، در صورت بروز حادثه، تا پیش از تمام شدن اقساط، خسارت به بیمه‌گذار- در صورت تسویه‌حساب- پرداخت می‌شود. اما اگر کاربر، بیمه شخص ثالث خودرو خود را به صورت قسطی خریداری کرده باشد و از موعد پرداخت اقساط نگذشته باشد، خسارات طبق تعهدات توافق‌شده پرداخت می‌شود. البته این قانون استثناهایی هم دارد و برخی شرکت‌های بیمه برای دریافت خسارت، ابتدا از مشتری می‌خواهند که حساب خود را تسویه کند.

https://pvst.ir/e2p

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو