skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ (۵)

تمام قراردادهای زیرساختی دولت در بازار الکترونیکی منتشر می‌شود

تحریریه پیوست

۲۱ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

قراردادهای زیرساختی دولت باید طبق لایحه بودجه ۱۴۰۲ در بازار الکترونیکی منتشر شود و متقاضیان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های زیر ساختی دولت از طریق آن بازار اطلاعات پروژه‌ها را دریافت و با مراجعه به دستگاه ذیربط اطلاعات مرتبط با نحوه، شرایط مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه ها را کسب‌ کنند.

به گزارش پیوست، بر اساس لایحه بودجه ۱۴۰۲، بازار الکترونیکی طرح‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری زیرساختی، مرجع اطلاعات برای متقاضیان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های زیر‌ساختی دولت است.

سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است روش‌ها و شرایط قراردادی، کلیه مقررات تضمین‌های طرفین و دیگر مقررات مربوط و نیز چارچوب‌های نظارتی متناسب با انواع طرح را در پایگاه «بازار الکترونیک طرحهای عمرانی و سرمایه‌گذاری زیرساختی» منتشر کند.

هرگونه تغییر و تفسیر مقررات نیز، فقط در صورتی معتبر است که در این پایگاه منتشر شده باشد. هرگونه حذف و تغییر اطلاعات در این پایگاه نیز باید قابل مشاهده و پیگیری بعدی باشد.

استفاده و مشاهده اطلاعات ثبت شده در این سامانه برای عموم مردم رایگان و دسترسی به اطلاعات به‌عنوان کاربر مهمان بدون شناسه کاربری و رمز عبور میسر است.

https://pvst.ir/dx7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو