skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اپلیکیشن بله می‌خواهد بستری برای گسترش تجارت اجتماعی باشد

۲۱ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اپلیکیشن «بله» بانک ملی ایران با ۱۴ هزار فروشگاه و امکانات مالی و پیام‌رسانی‌، بستری برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد و گسترش تجارت اجتماعی فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، اپلیکیشن بله با چشم‌انداز تسهیل ارتباطات مالی و اجتماعی، بستری را برای کسب‌وکارهای خرد و فروشگاه‌ها فراهم آورده تا بتوانند با شرایط بهتری فعالیت کنند.

کاظم کیال مدیرعامل اپلیکیشن «بله» درباره حمایت از کسب‌وکارهای خرد می‌گوید: بله با توجه به ویژگی پیام‌رسانی‌ خود می‌تواند هم برای فروشگاه‌داران و هم برای خریداران فضای تعاملی و متفاوت ایجاد کند، به‌علاوه که با پشتوانه بانک ملی ایران و امکان‌های پرداختی موجود در آن، تمام فرآیند خرید به صورت یک ‌جا صورت می‌گیرد. همین‌ موضوع موجب آسان‌ و کوتاه‌شدن فرآیند خرید شده و در نهایت به ‌نفع هر دو طرف فروشگاه‌دار و خریدار است.

در واقع از آنجا که ایجاد کسب‌وکار جدید همواره با سختی‌های فراوانی روبه‌رو است، این کسب‌وکارها به بسترهایی مطمئن برای پرداخت و انجام کارهای مالی و محیطی تعاملی برای ارتباط با کاربر و عرضه محصولات خود نیاز دارند. از این رو، بله به ‌عنوان پلتفرمی مالی و اجتماعی با پشتوانه بانک ملّی ایران توانسته این بستر را برای کسب‌وکارهای خرد ایجاد کند.

تاکنون ۱۴ هزار فروشگاه در بله فعال است و کاربران برای استفاده از بخش فروشگاه کافی است به زبانه فروشگاه در پایین اپلیکیشن بله رفته و فروشگاه‌های تازه‌ را مشاهده کنند.

برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد، طرح‌هایی مثل وام‌دهی، بسته‌های آموزشی و غیره در نظر گرفته شده است. مد و لباس، مواد خوراکی، لوازم منزل، کتاب و فرهنگ و کودک و نوجوان از جمله زمینه های فعالیت کسب و کارهای اینترنتی بر بستر فروشگاه بله است. برای خریداران نیز امکاناتی برای تجربه کاربری بهتر در انتخاب محصولات موردنظر، تعامل راحت‌تر با فروشنده و سهولت در خرید پیش‌بینی و اجرا شده است.

https://pvst.ir/dwz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو