skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

خدمات ملک‌رادار روی پیام‌رسان بله فعال شد

تحریریه پیوست

۱۰ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ملک‌رادار به عنوان موتورجست‌وجوی املاک کشور با راه‌اندازی ۸ بازو یا همان بات در پیام‌رسان بله، خبر از شروع همکاری استراتژیک خود با این پیام رسان را می‌دهد.

به گزارش روابط‌عمومی ملک‌رادار،‌ این موتور جست‌وجو پیش از این سرویس‌های خود را در تلگرام به صورت بات در اختیار شهروندان و مشاوران املاک قرار داده بود. حالا این سرویس‌ها در پیام‌رسان بله نیز عرضه می‌شوند و آن دسته از کاربرانی که در استفاده از تلگرام با مشکل مواجه هستند می‌توانند از پیام‌رسان بله استفاده کنند.

مهران داودی، مدیرعامل ملک‌رادار درباره این همکاری مشترک با بله گفت:«کاربران بله می‌توانند در کنار خدمات مختلفی که از این پیام‌رسان می‌گیرند، از سرویس‌های ملک‌رادار برای یافتن ملک مورد نظر نیز استفاده کنند.همچنین کاربران قدیمی ملک‌رادار می‌توانند از این پس دسترسی ساده‌تری به سرویس‌های ما داشته باشند.»

او ادامه داد: «پس از حضور موفق در تلگرام، این اولین تجربه ملک‌رادار در همکاری با پیام‌رسان‌های بومی است. پیام‌رسان‌های بومی از این جهت نیز برای ما اهمیت دارند که می‌توانند پایداری بیشتری به سرویس‌های ملک‌رادار در برابر اختلال‌های اینترنت ببخشند.»

۸ بات ملک‌رادار در تلگرام که آگهی‌های ملکی را در استان‌های تهران و البرز، منطقه خراسان و شهرهای شمالی ایران در اختیار شهروندان و مشاوران املاک قرار می‌دادند اکنون در پیام‌رسان بله فعال هستند.در این پیام‌رسان، از واژه «بازو» به عنوان معادل «بات» استفاده می‌شود.

در بازوهای ویژه شهروندان که عضویت در آن رایگان است، کسانی که به دنبال خرید یا اجاره ملک (مسکونی یا اداری و تجاری)هستند، می‌توانند با وارد کردن مشخصات ملکی که در جست‌وجوی آن هستند، به صورت مرتب و حتی در روزهای تعطیل، تمامی آگهی‌هایی که در سایت‌ها و روزنامه‌های مختلف منتشر شده است را دریافت کنند. در بازوهای ویژه مشاوران املاک نیز آگهی‌های ملکی مناطق مشخص شده و آن دسته از آگهی‌هایی که مالکان ثبت کرده‌اند برای مشاوران ارسال می‌شود. همچنین امکان استفاده از سرویس‌هایی مانند رادار مشتری، فراهم است.

http://pvst.ir/92o

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو