skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آموزش کامل دریافت وام بدون ضامن بلوبانک (مبلغ، زمان و شرایط پرداخت)

۱۷ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

در این مطلب می‌خوانید

  بلوبانک به کاربران منتخب خود بدون وثیقه و ضامن بر اساس اعتبارسنجی وام می‌دهد. واموام بدون ضامن بلوبانک فعلاً تا سقف ۱۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

  به گزارش روابط عمومی بلوبانک، محمد گرکانی‌نژاد مدیرعامل بلوبانک در مورد وام بدون ضامن بلوبانک گفت: «بلوبانک از همان ابتدای شروع فعالیت خود چند برنامه اصلی را دنبال می‌کرد که یکی از نخستین برنامه‌ها باز کردن حساب بانکی به شکل کاملاً آنلاین و غیرحضوری بود. در آن زمان این موضوع، ایده‌‌ای بلندپروازانه و حتی نشدنی به نظر می‌رسید، امروز اما در نقطه‌ای هستیم که این ایده کاملاً اجرایی و فراگیر شده است. پرداخت تسهیلات یکی از کار‌ها و کارکردهای اصلی یک بانک به شمار می‌رود، به همین دلیل بعد از ارائه قابلیت‌های متنوع و نوآورانه و تثبیت بلوبانک به عنوان نئوبانکی پیشرو، تصمیم به راه‌اندازی سرویس وام گرفتیم.»

  زمان و شرایط پرداخت وام بلوبانک

  سرویس وام بدون ضامن بلوبانک در حال حاضر مراحل اعتبارسنجی خود را طی می‌کند و مراحل پرداخت وام از اسفندماه شروع می‌شود. برای دریافت وام بلوبانک، میانگین (معدل) حساب کاربران در سه ماه منتهی به زمان پرداخت (آذر، دی، بهمن) مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که بر اساس آن، این سرویس برای کاربرانی که میانگین حساب‌شان طی این بازه بیشتر از سه میلیون تومان باشد فعال می‌شود. پرداخت وام بلوبانک به همین شکل و طبق ارزیابی میانگین حساب سه‌ماهه ادامه می‌یابد.

  وام بلوبانک، بدون ضامن و وثیقه و تنها بر اساس اعتبارسنجی انجام‌شده (عدم بدهی معوق بانکی، عدم چک برگشتی یا بدحسابی بانکی) و میانگین حساب به تمامی کاربران واجد شرایط پرداخت می‌شود.

  مبلغ وام بدون ضامن بلوبانک

  حداقل مبلغ وام بلوبانک سه میلیون تومان و سقف مبلغ پرداختی ۱۰ میلیون تومان است که مطابق با میانگین حساب به کاربران پرداخت می‌شود. زمان بازپرداخت وام حداکثر ۶ ماه تعیین شده که بنا بر آن هر کاربر می‌تواند زمان کوتاه‌تری را برای بازپرداخت انتخاب کند. کاربرانی که بازپرداخت وام خود را ظرف یک ماه و پیش از قسط اول انجام دهند سود وام دریافتی را پرداخت نمی‌کنند. وام بلوبانک با نرخ سود ۱۸ درصد و کارمزد حداکثر پنج درصدی پرداخت می‌شود. نرخ کارمزد وام بر اساس میزان فعالیت هر کاربر احتمال دارد کاهش یابد و کاربران فعال بلوبانک مشمول تخفیف می‌شوند.

  روش درخواست وام

  برای ارسال درخواست تسهیلات باید به منوی «فروشگاه» اپلیکیشن بلوبانک مراجعه و گزینه «وام» را انتخاب کرد. ضمن اینکه گزینه اکنون برای همه کاربران فعال نیست و در مراحل نخست مشتریان قدیمی‌تر این بانک اعتبارسنجی می‌شوند. در این بخش‌، وام‌های فعال‌شده برای دارنده حساب به نمایش درمی‌آید و می‌توان مبلغ و زمان بازپرداخت را تعیین کرد. سپس نوبت به ثبت امضای دیجیتالی و تایید قرارداد وام می‌رسد. با تایید قرارداد، درخواست وام به سامانه سمات (سامانه متمرکز اطلاعات تسهیلات و تعهدات) بانک مرکزی ارسال می‌شود. در نهایت و با تایید این سامانه، وام پرداختی پس از گذشت چند دقیقه به حساب کاربر واریز می‌شود. این فرایند در صورتی که سامانه سمات اختلال و مشکلی نداشته باشد و درخواست بلوبانک را به لحظه پاسخ دهد، در کمتر از پنج دقیقه به پایان می‌رسد.

  اولین مرحله: با بلوبانک کار کنید

  مبلغ وامی که از بلوبانک دریافت می‌کنید، بستگی به میزان کارکرد و واریزی‌های شما در آن دارد. اگر حقوقتان به بلوبانک واریز می‌شود به طور حتم از شانس بیشتری برای دریافت تسهیلات بدون ضامن برخوردارید.من به شخصه تقریبا تمام کارهای روزمره‌ام را با بلوبانک انجام می‌دهم و اولویت کارکرد حساب‌هایم را در بلو بانک گذاشته‌ام.

  بی حاشیه باید تجربه کاربری خودم را از بلوبانک و گرفتن وام، با عکسِ همین پیامک شروع کنم. ساعت ۱۵:۵۷ وارد اپ بلوبانک شدم درخواست وام دادم، ساعت ۱۶:۰۶ قراردادم تایید شد و ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه پول به حساب من واریز شده بود. حقیقتا برای من که بین دوستان و آشنایانم ملکه وام‌ها لقب گرفته‌ام، آنقدر وام گرفتن در بلوبانک لذت‌بخش بود که لحظه شماری می‌کنم وام قبلی‌ام را زودتر تسویه کنم و دوباره یک وام بی‌دردسرِ کار راه‌بنداز را تجربه کنم.

  مراحل دریافت وام از بلوبانک

  تقریبا هر روز که وارد اپ بلوبانک می‌شدم، قسمت امتیاز و کلاب بلو را چک می‌کردم. از  بلو کلاب متوجه شدم امتیازم به حدی کافی رسیده و می‌توانم وام بگیرم.

   

  از این بخش متوجه شدم وام من فعال شده است.

  گزینه تسهیلات فوری را انتخاب کنید.

  در این بخش متوجه شدم که اقساط هر ماه چقدر است. در این بخش می‌توانید مبلغ وام و تعداد اقساط را بنا به سقف وام و مدت سقف پرداخت بدهی تغییر بدهید. گزینه درخواست را انتخاب کنید.

  درخواستم را ثبت کردم. حدود دو دقیقه بعد پیامک تایید وام برایم ارسال شد.

  قرارداد را بخوانید و گزینه ادامه را انتخاب کنید.

  به این ترتیب وام به حسابم واریز شد و من قراردادم را دریافت کردم. به همین سادگی!

  در نهایت اینکه در کشوری تورمی که امروز می‌خوابید و فردا قصه خواب اصحاب کهف را تجربه می‌کنید، لطفا خوش‌حساب باشید و به وام پناه ببرید که راز تغییر و رشد همین دریافت وام است.

  https://pvst.ir/dvs
  سمانه سمیعتحریریه

   همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در یک لحظه احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم چقدر از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

   تمام مقالات

   7 نظر

   ارسال دیدگاه

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   *

   برای بوکمارک این نوشته
   Back To Top
   جستجو