skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بلوبانک، بلوجونیور را برای کودکان ۷ تا ۱۴ ساله رونمایی کرد

۱۰ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بلو جونیور کارتی برای کودکان

بلوجونیور جدیدترین سرویس بلوبانک است که به تازگی از آن رونمایی کرده است. سرویس جدید بلوبانک به والدین این امکان را می‌دهد تا برای کودکان ۷ تا ۱۴ ساله خود حساب بانکی باز کنند و به تراکنش‌های مالی فرزندان‌شان نظارت داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، بلوجونیور خدمات بانکی مثل حساب بانکی، کارت بانکی و رمز دوم پویا را زیر نظر والدین در اختیار کودکان ۷ تا ۱۴ ساله قرار می‌دهد تا راهی برای آموزش امور بانکی و اقتصادی به کودکان باشد.

کاربرانی که در بلوبانک حساب دارند در صورت نیاز به این سرویس می‌توانند با نصب اپلیکیشن بلوجونیور برای فرزندان خود حساب کاربری بسازند. کاربرانی که حساب بلوبانک ندارند نیز می‌توانند بعد از باز کردن حساب در بلوبانک، اپلیکیشن بلوجونیور را نصب، کودک خود را شناسایی هویت کرده و برای او حساب بانکی بسازند. البته تنها یکی از والدین می‌تواند به حساب فرزند خود دسترسی داشته باشد و دسترسی همزمان دو حساب بانکی به یک حساب بلوجونیور امکان‌پذیر نیست.

بلوجونیور از دو بخش مخصوص والدین و فرزندان تشکیل شده است. این اپلیکیشن به نوعی طراحی شده تا کودکان هم توانایی کار کردن با آن را پیدا کنند و هم فرم و محتوای آن مناسب کودکان باشد.

این محصول ضمن فراهم کردن استقلال مالی کنترل‌شده برای فرزندان، مفاهیمی مانند پس‌انداز، پول، تراکنش‌های بانکی و فعالیت‌های اقتصادی را هم به آنها آموزش می‌دهد. با این سرویس، والدین بر حساب بانکی کودکان خود تسلط و کنترل کامل دارند و می‌توانند تراکنش‌ها و جزئیات مربوط به آن را کنترل کنند.

بلوبانک برای سرویس جدید خود طرح جدیدی از کارت بانکی را هم در نظر گرفته است تا این کارت‌ها را حتی در طراحی نیز برای کودکان مناسب‌سازی کند.

https://pvst.ir/cgt

2 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو