skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

قابلیت جدید واتس‌اپ؛ اتصال پایدار در سراسر دنیا با پروکسی‌های مردمی

تحریریه پیوست

۱۶ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ دی ۱۴۰۱

سرویس پیام‌رسانی واتس‌اپ اعلام کرده است از این به بعد کاربران می‌توانند از طریق سرورهای پروکسی در تمام نقاط دنیا به این پلتفرم متصل شوند.

غول دنیای فناوری، متا، اعلام کرده است از این‌ پس تمام کاربران می‌توانند در شرایط ناپایدار اینترنت نیز از این پیام‌رسان استفاده کنند. متا قول داده است کاربران بدون هیچ نگرانی از محدودیت‌ها یا اختلالات شبکه اینترنت، به سرویس پیام‌رسانی واتس‌اپ متصل بمانند. متا محدودیت‌ها بر سر راه ارتباط را در تضاد با حقوق اولیه انسانی محکوم کرده است. عدم اتصال به سرویس‌های پیام‌رسانی می‌تواند مانع رسیدن کمک به افراد در شرایط اضطراری شود.

واتس‌اپ از جامعه جهانی خود خواست تا به صورت مداوم و داوطلبانه، برای کمک به ارتباط آزادانه مردم پروکسی ارائه دهند. واتس‌اپ امنیت و حریم خصوصی کاربران را تضمین می‌کند و می‌گوید استفاده از پروکسی به‌هیچ‌عنوان این امنیت را از بین نمی‌برد.

Juras Juršėnas، از شرکت پروکسی و جمع‌آوری داده‌های آنلاین Oxylabs، به بی‌بی‌سی نیوز گفت: برای افرادی که به دلیل محدودیت‌های جغرافیایی نمی‌توانند اینترنت بدون سانسور را تجربه کنند، استفاده از پروکسی بهترین راه برای اتصال به پیام‌رسان واتس‌اپ یا محتواهای دیگر است. پروکسی به مردم در سراسر جهان این امکان را می‌دهد که در هر شرایطی با دوستان و آشناهایشان در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنند.

در مورد نحوه راه‌اندازی و اتصال به پروکسی هنوز چیزی مشخص نشده است.

منبع: BBC

https://pvst.ir/dvm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو