skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

متا به زودی درمورد بازگشت دونالد ترامپ به پلتفرم‌هایش تصمیم‌گیری می‌کند

۱۱ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 متا، شرکت مادر فیس‌بوک براساس گزارشی که فایننشال تایمز منتشر کرده است به زودی تصمیم خود درمورد بازگشت دونالد ترامپ به فیس‌بوک و اینستاگرام را نهایی می‌کند.

به گزارش پیوست، این غول شبکه اجتماعی پیش از این اعلام کرده بود که تا ۷ ژانویه درمورد بازگشت یا عدم بازگشت رئیس جمهور سابق آمریکا به پلتفرم‌هایش تصمیم‌گیری می‌کند. با این حال روزنامه فایننشال تایمز به نقل از فردی مطلع اعلام کرده است که تصمیم گیری در این رابطه احتمالا به اواخر ماه جاری (ژانویه ۲۰۲۳) موکول می‌شود.

این گزارش با اشاره به افراد مطلع می‌گوید، متا گروه ویژه‌ای را به بررسی این موضوع اختصاص داده است و اعضای این گروه از کارکنان بخش سیاست عمومی، تیم‌های ارتباطات و تیم سیاست محتوایی این شرکت تشکیل شده‌اند.

متا هنوز به درخواست رویترز برای اظهارنظر در این باره پاسخی نداده است.

احتمال احیای حساب در حالی مطرح است که ایلان ماسک، مالک جدید توییتر، حساب توییتری رئیس‌جمهور سابق آمریکا را به دنبال رای‌گیری از کاربران و رای مثبت توییتری‌ها در ماه نوامبر (۲۰۲۲) احیا کرد و این در حالی است که مدیریت سابق توییتر حساب کاربری ترامپ به طور دائم از دسترس خارج کرده بود.

با وجود احیای حساب ترامپ در توییتر، او هنوز فعالیتی در این شبکه اجتماعی نداشته و می‌گوید تمایلی به بازگشت به این شبکه اجتماعی ندارد.

ترامپ در جلسه سالانه رهبری شورای اتحاد جمهوری‌خواه یهودی که با تماس ویدیویی در آن حضور یافته بود در پاسخ به سوالی درمورد احتمال بازگشتش به توییتر گفت: «من دلیلی برای این کار نمی‌بینم.»

رئیس جمهور سابق آمریکا پس از شکست در انتخابات سال ۲۰۲۰ به شدت سلامت انتخابات ایالات متحده را زیر سوال برده و به تازگی کارزار خود برای رقابت دوباره در انتخابات سال ۲۰۲۴ را آغاز کرده است.

منبع: Reuters

https://pvst.ir/dts

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو