skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد فینوهک تغییر مسیر داد، افق کارآفرینی روشن نیست

۱۳ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

 رویداد فینوهک بر اساس پایش از شرکت‌کنندگان، تغییر مسیر داد. در اطلاعیه دبیرخانه این رویداد گفته شده با توجه به شرایط پیش‌آمده در جامعه، فعالیت‌های عمومی فینوهک متوقف ولی ارائه خدمات به پنج هزار فرد شرکت‌کننده و ۲۰ تیم تاییدشده محدود نخواهد بود.

به گزارش دبیرخانه فینوهک، رویداد فینوهک با آدرس‌دهی فرصت‌ها و چالش‌های کاربران و کسب‌و‌کارهای خدمات مالی در حوزه‌های ولث‌تک (WealthTech)، اینشورتک (InsureTech)، رگ‌تک (ReqTech)، لندتک (Lend Tech) و پرداخت (Paytech) راه‌اندازی شد. در این رویداد تلاش شده بود با کمک کارگاه‌های تخصصی و راهنمایی مربیان، شرکت‌کنندگان تیمی و فردی برای انتخاب یا حل چالش‌ها توانمند ‌شوند.

در اطلاعیه صادرشده از سوی دبیرخانه این رویداد آمده است: «فینوهک در نبود پاسخی روشن به چندین نوع نیاز کاربری به پشتوانه سابقه سرمایه‌گذاری فینووا و تکنوتجارت با پیام «یک چالش بردار و با سرمایه‌گذار دست بده» آغاز به کار کرد. فینوهک برای توانمندسازی افراد و تیم‌ها در چهار بخش آموزش، تیم‌سازی، منتورینگ و رویداد سه‌روزه هکاتون طرح‌ریزی شده بود. فینوهک به پشتوانه تشکیل اتاق فکری با برندهای مطرحی چون همراه‌کارت، فینوتک، ارتباط فردا و پلنت مرکـز نوآوری صنعت بیـمه شکل گرفت. پس از محدودیت‌های نفسگیر اینترنت، تلاش کردیم با بهره‌گیری از انواع شبکه‌های اجتماعی مسدود‌شده و مسدود‌نشده، فعالیت‌های عمومی را ادامه دهیم اما این مسیر به نظر ناممکن آمد. سپس با نظرسنجی آماری از پنج هزار شرکت‌کننده رویداد فینوهک دریافتیم که تمرکز، امیدواری و شوق کارآفرینانه به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده و از آنجا که نوآوری و طرح‌ریزی کسب‌وکار به محیطی پایدار و افقی روشن نیاز دارد، به‌ناچار فعالیت‌های عمومی فینوهک را محدود کردیم.»

خدمات فینوهک به تیم‌های شرکت‌کننده

در ادامه اطلاعیه آمده است: «ما برگزارکنندگان فینوهک، به تلاش برای توانمندسازی افراد و تیم‌ها در سخت‌ترین شرایط پایبندیم و براساس تعهدی که به افراد و تیم‌های شرکت‌کننده در فینوهک داشته و داریم حمایت و خدمات را محدود نخواهیم کرد. در ادامه این روند، برگزارکنندگان فینوهک به طور مستقیم جلسات یک‌به‌یک با تیم‌ها برگزار می‌کنند و با تمام تیم‌های شرکت‌کننده ارتباط گرفته خواهد شد. با بررسی شرایط و آماده‌ بودن آنها، مسیر ورود به مرحله پیش شتابدهی و دریافت اعتبار برای پیش‌برد کسب‌وکار خود گفت‌وگو خواهد شد. اگر تیمی برای تکمیل تیم خود، نیاز به هم‌تیمی داشت بر اساس تخصص مورد نیاز از افراد شرکت‌کننده در فینوهک، فردی به تیم معرفی خواهد شد.»

خدمات فینوهک به افراد شرکت‌کننده

۱۸ کارگاه آموزش تخصصی با ۸۸ ساعت زمان، سرفصل‌های‌ متنوع و کاربردی در پنج محور ولث‌تک (WealthTech)، اینشورتک (InsureTech)، رگ‌تک (RegTech)، لندتک (Lend Tech) و پرداخت (Paytech) به صورت رایگان از طریق این لینک در اختیار پنج هزار شرکت‌کننده فینوهک و علاقه‌مندان به فین‌تک قرار می‌گیرد. با توجه به عدم برگزاری رویداد حضوری تیم‌سازی، برای آشنایی با چالش‌ها و فرصت‌های ایده‌پردازی کسب‌و‌کار فینتکی، افراد می‌توانند با مراجعه به صفحه هر چالش به فایل صوتی بارگذاری‌شده گوش دهند.

https://pvst.ir/dna

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو