skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فینوهک رویدادی برای حل چالش‌های روز فین‌تک

۴ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فینوهک

رویداد رقابتی فینوهک در چهار حوزه ولث‌تک، اینشورتک،‌ رگ‌تک و پرداخت و براساس حل چالش‌های روز فین‌تک، توسط شرکت توسعه کسب‌و‌کارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) و مرکز نوآوری فینووا برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ارتباط فردا، فینوهک رویدادی رقابتی در حوزه فینتک با پیام «یک چالش بردار و با سرمایه گذار دست بده» است که در آن شرکت‌کنندگان اعم از فرد یا تیم با شرکت در کارگاه‌ها، تیم‌سازی و منتورشیپ خود را آماده رقابتی سه روزه برای ساخت یا تکمیل کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) و تلاش برای دریافت سرمایه از فینووا و تکنوتجارت برای توسعه آن می‌کنند.

مراسم افتتاحیه رویداد فینوهک ساعت ۱۰ صبح تاریخ هشت مرداد از طریق این لینک به صورت زنده پخش خواهد شد.

مریم نجفی مدیرعامل فینووا در خصوص دلایل برگزاری فینوهک توسط فینووا می‌گوید: «فینووا در ادامه مسیر سرمایه‌گذاری خود و حمایت از شکل ‏گیری شرکت‌های نوآور و تکمیل کننده چرخه ارزش خدمات مالی فینوهک را برگزار می‌کند. این رویداد از دل همفکری با متخصصان و صاحبان کسب‌وکارهای مطرح حوزه فینتک در آمده و تلاشی است تا نسل جدید با چالش‌های کنونی فضای فینتک آشنا شوند و آنها برای حل این چالش‌ها توانمندتر باشند.»

به گفته نجفی، علاقه‌مندان می‌توانند به صورت فردی یا تیمی در فینوهک شرکت کنند و محدودیتی در خصوص شرکت در رویداد وجود ندارد. همچنین جزییات رویداد و اطلاعات تکمیلی درباره آن در مراسم افتتاحیه بیان خواهد شد.

حمید علیمحمدی مدیرعامل شرکت توسعه کسب‌و‌کارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) نیز در مورد برگزاری فینوهک گفت: یکی از دارایی‌های ارزشمند بانک تجارت، مشتریان شرکتی و سازمانی از صنایع مختلف است و پاسخ به نیازهای فناورانه این مشتریان از یک سو و از سوی دیگر ارتقای خدمات بانکداری نوین از دغدغه‌های اساسی ماست.

او ادامه داد: تکنوتجارت به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر بانک تجارت، با برگزاری این رویداد جهت تحقق هدف همیشگی خود یعنی پاسخ به این نیازها از طریق تعامل مثبت با اکوسیستم نوآوری و فناوری گام برداشته است.

عایمحمدی افزود: ما در این رویداد، چالش‌های «اعتبارسنجی دیجیتال مشتریان حقوقی»، «تحلیل رفتار مشتریان بانکی با استفاده از کلان‌داده»، «معاملات الگوریتمی» و… را طرح کرده‌ایم و پذیرای ایده‌های کاربردی در حوزه متاورس هستیم.

https://pvst.ir/ct6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو