skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مرکز مانیتورینگ یکپارچه شبکه همراه اول افتتاح شد

۴ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مرکز مانیتورینگ همراه اول

مرکز پیشرفته مانیتورینگ یکپارچه عملیات شبکه همراه اول افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، مرکز مانیتورینگ پیشرفته عملیات شبکه شهید سلیمانی همراه اول روز سه‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱، با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این اپراتور به صورت رسمی افتتاح شد.

بر اساس طرح‌ریزی صورت‌گرفته، خط اول عملیات شبکه که وظیفه مانیتورینگ را دارد، به طور کامل در این مرکز مستقر شد تا به صورت متمرکز و یکپارچه به رصد شبکه بپردازد و در جریان تمامی آلارم‌ها قرار گیرد.

با توجه به اینکه وجود مراکز مانیتورینگ هوشمند در اپراتورهای ارتباطی از ضروریات انکارناپذیر است، با افتتاح این مرکز تمامی بخش‌های پایش حوزه عملیات شبکه به صورت یکپارچه در کنار هم قرار می‌گیرد که در شناسایی مشکلات با چابکی بیشتر عمل کرده و با نگهداری بهینه، در نهایت منجر به بهبود کیفیت شبکه و رضایت مشترکان خواهد شد.

مدیریت مرکزی و یکپارچه، نظارت بی‌وقفه بر عملکرد و کارایی المان‌ها و واحدهای شبکه و ارائه گزارش‌های آماری و اطلاعات تحلیلی بخشی از وظایف این مرکز است که در چهار ماه راه‌اندازی و به به‌روزترین داشبوردهای داده‌ای مجهز شده است.

همچنین در دل این مرکز مانیتورینگ یکپارچه، مرکز مجزای دیگری با داشبوردی زنده برای مواقع ضروری و حساس تعبیه شده تا در مواقع بحرانی بتواند پایداری شبکه را حفظ کند.

https://pvst.ir/ctf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو