skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مشهدی‌ها با من‌کارت به نمایشگاه بین‌المللی بروند

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شهروندان مشهدی از این پس می‌توانند علاوه بر پرداخت بهای مترو، اتوبوس و … از کارت شهروندی (من‌کارت) خود برای ورود به نمایشگاه بین‌المللی مشهد استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: در راستای استفاده از روش‌های نوین و عدم استفاده از بلیت‌های کاغذی، بررسی و تعریف پروژه مشترکی با شرکت نمایشگاه بین‌‎المللی مشهد مبنی بر استفاده از گیت‌های ورودی بدون نیاز به نیروی انسانی و با استفاده از کارت شهروندی (من‌کارت) به‌صورت سنتی صورت گرفته و پیاده‌سازی شد.

مهدی بدیع‌فرخد، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد

مهدی بدیع‌فرخد ادامه داد: در راستای استفاده از روش‌های نوین و عدم استفاده از بلیت‌های کاغذی، بررسی مشترکی با شرکت نمایشگاه بین‌‎المللی مشهد مبنی بر استفاده از گیت‌های ورودی بدون نیاز به نیروی انسانی و روش‌های سنتی صورت گرفت.

او افزود: در این راستا در تعدادی از ورودی‌های نمایشگاه گیت‌هایی پیش‌بینی شده که شهروندان با استفاده من‌کارت می‌توانند در محل، نسبت به شارژ من‌کارت خود و ورود به نمایشگاه اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: به‌همین منظور و جهت افزایش رفاه حال شهروندان دو دستگاه خودکار شارژ من کارت نیز در این محل نصب شده است.

بدیع ادامه داد: یکی از اقدامات توسعه‌ای ما که در نمایشگاه‌های آتی با توجه به امکانی که در طراحی تجهیزات گیت‌ها در نظر گرفته شده است در دسترس قرار خواهد گرفت، استفاده از «کیو.آر.کد» توسط اپلیکیشن شهر من برای عبور از گیت است که شهروندان بدون نیاز به بلیط کاغذی یا کارت شهروندی تنها با نصب اپلیکیشن شهرمن و خرید بلیط با استفاده از«کیو.آر.کد» بتواند از گیت‌های ورودی نمایشگاه عبور کنند.

https://pvst.ir/cd3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو