skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نسخه اولیه نئوبانک «فردا» در دسترس کاربران قرار می‌گیرد از ۲۷ اردیبهشت ۳ نئوبانک در کشور فعالیت خواهند داشت

سمانه سمیع تحریریه

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۵ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

نئوبانک فردا

نسخه آلفا نئوبانک «فردا» (نئوبانک های‌وب و بانک ایران‌زمین) از سه شنبه ۲۷ اردیبهشت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به گفته نوید رجائی پور مدیرعامل نئوبانک هوشمند «فردا»، پس از مراحل تست و دریافت نقاط ضعف و قوت، نسخه اصلی آن ارائه خواهد شد.

به گزارش پیوست، آبان ماه سال گذشته اولین بار خبر توافقات صورت گرفته میان «های‌وب» و بانک «ایران زمین» برای راه‌اندازی یک نئوبانک منتشر شد و حال پس از گذشت تقریبا ۵ ماه نسخه اولیه نئوبانک فردا رونمایی شد.

نوید رجائی پور مدیرعامل نئوبانک هوشمند فردا در نشست خبری در ارتباط با این نئوبانک گفت: به کمک بانک ایران زمین و بازوی فناوری این بانک یعنی شرکت آوای فناوری و نوآوری هوشمند فردا و شرکت های وب توانستیم وارد حوزه نئوبانک‌ها شویم و در واقع ما تنها نئوبانکی هستیم که در درون بانک شکل نگرفته و از درون صنعت فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم.

به گفته رجائی پور نسخه اولیه(آلفا) بانک فردا از بیست و هفتم اردیبهشت در دست کاربران قرار می‌گیرد و این بانک می‌خواهد به کمک زیرساخت‌های های‌وب بتواند توسعه خود را نه فقط در تهران بلکه در روستاها گسترش دهد.

نشست مطبوعاتی نئوبانک فردا
از راست به چپ: فرهاد اینالویی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، نوید رجائی پور مدیرعامل نئوبانک هوشمند فردا، امین‌رضا ریاضتی مدیرعامل آوا

فرهاد اینالویی معاون فناوری بانک ایران زمین هم با اشاره به تفاوت‌های نئوبانک فردا با سایر بانک‌های این حوزه گفت: نمی‌خواهیم فقط یک اینترنت بانک باشیم و می‌خواهیم سرویس‌‌های ترکیبی به کاربران ارائه دهیم. می‌خواهیم خدمات سفارشی شده و شخصی‌ساز شده برای کاربران فراهم کنیم و همین موضوع که صنایع به سمت ایجاد نئو بانک‌ها رفته‌اند خود مزیت رقابتی «فردا» را نشان می‌دهد. او در ادامه توضیح داد که مزیت‌های رقابتی و سرویس‌های ویژه فردا به زودی و به مرور در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

کاربران بانک فردا اینترنت های‌وب را به قیمت سال۱۴۰۰ می‌خرند

رجائی‌پور نیز در ادامه به سرویس‌های موجود در اپلیکیشن اشاره کرد افزود: در حال حاضر ۱۲ سرویس ارائه می‌دهیم اما این سرویس‌‌ها تا ۱۰۰ مورد پیش‌بینی شده است، نئو اینشورنس(خدمات بیمه دیجیتال) و خدمات لندتکی بخشی از این خدمات ویژه است. رجائی پور همچنین اعلام کرد از زمانی که اینترنت کشور به طور رسمی در سال ۱۴۰۱ اجازه افزایش قیمت پیدا کند، کاربران اپلیکیشن نئوبانک فردا می‌توانند همچنان اینترنت های‌وب خود را به قیمت سال گذشته خریداری کنند.

او در خصوص ۱۲ سرویسی که در نسخه اولیه نئوبانک فردا ارائه می‌شود گفت: تمامی خدماتی که تا کنون از سوی بانک‌های دیجیتال ارائه شده (مانند کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض، افتتاح حساب آنلاین و…) به اضافه امکان خرید اینترنت های‌وب به صورت مستقیم از طریق این نئوبانک انجام می‌شود.

او در ادامه تشریح کرد به طور حتم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بر اساس داده‌هایی که آنها در طی سال‌ها فعالیت های وب و ایران زمین کسب کرده‌اند به خدمات بهتر در این نئو بانک کمک خواهد کرد. او در این رابطه توضیح داد: تجربه چند سال اخیر ما در حوزه اپراتوری و خدماتی که در این حوزه انجام داده‌ایم باعث شده آمار و مجموعه دقیقی از رفتار کاربران کسب کرده باشیم و به عنوان یک اپراتور در کنار یک بانک سرویس‌های متمایزی برای ارائه به کاربران، داشته باشیم.

امین رضا ریاضتی مدیر عامل شرکت آرمان وفاداری آریا با نام تجاری«آوا»، بازوی دیجیتال بانک ایران زمین نیز با توضیح از زمان رونمایی از بانک فردا اعلام کرد: ما چندین بار ارائه اپلیکیشن به صورت عمومی را به تعویق انداختیم و این موضوع صرفا از حساسیت‌های مجموعه های وب و ایران زمین ناشی شده است تا بتوانیم در فاز آزمایشی کلیه ایرادها را رفع کنیم و حالا مطمئن هستیم که در این مرحله پلتفرم خوبی را برای کاربران آماده کرده‌ایم.

«فردا» مشتری واقعی می‌خواهد

ریاضتی همچنین تاکید کرد که «فردا» به هیچ عنوان در پی بالابردن آمارها و نشان دادن نمودارها نیست و حتی اگر با کاربران محدودتری کار می‌کند تمرکز خود را بر ارائه سرویس‌ کامل اما به مشتری واقعی گذاشته است. او در این زمینه گفت: ملاک توسعه برای ما آمار تعداد کاربران و میلیون‌ها دانلود اپلیکیشن نیست. ترجیح می‌دهیم باشتاب بازیگر اول و دوم این حوزه نباشیم، اما آهسته و پیوسته مفهوم واقعی نئوبانک را به مخاطبان ایرانی برسانیم. در حقیقت بانک ایران زمین و های‌وب در کنار هم و به کمک ترکیب باشگاه مشتریان می‌خواهند منافع و فروش خود را بیشتر کنند و به طور طبیعی این موضوع کاربران را نیز ذینفع می‌کند و منافع دوطرفه مشتریان را مهیا می‌سازد.

رجائی‌پور همچنین در پاسخ به پیوست در زمینه چگونگی عملکرد نئوبانک فردا در حوزه اعتبار دهی و لندتک گفت: ما در تلاشیم که بتوانیم تمام بازیگران فعال حوزه لندتک در ایران را در کنار هم و در نئوبانک فردا دور هم جمع کنیم و بتوانیم بر اساس داده‌ها و امتیازهای کاربران در زمینه وام‌دهی و خرید اعتباری فعالیت کنیم، با اطمینان می‌گویم خبرهای خوبی به زودی در این حوزه از طرف نئوبانک فردا خواهید شنید.

https://pvst.ir/cd1
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو