skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جلسات معرفی نامزدهای انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی برگزار می‌شود

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی تصمیم گرفته جلساتی به‌ صورت آنلاین و آفلاین برای معرفی نامزدهای دور آینده انتخابات این اتحادیه برگزار شود. این نهاد صنفی، هدف از برگزاری این جلسات را معرفی برنامه‌ها و نظرات کاندیداهای انتخابات این دوره که روز نوزدهم اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد، عنوان کرده است.

به گزارش پیوست، انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی پس از سه بار تعویق، روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد. هیات مدیره این اتحادیه تصمیم گرفته است جلساتی به شکل آنلاین و آفلاین برگزار شود تا نامزدها به معرفی خود و برنامه‌هایشان بپردازند. در این جلسه به جز حمید محمدی، رئیس اتحادیه و رضا الفت‌نسب، عضو هیات مدیره و از اعضای اصلی ائتلاف تاد، بقیه اعضا حضور داشتند.

طبق تصمیم هیات مدیره اتحادیه، حداقل چهار جلسه آنلاین و آفلاین برگزار خواهد شد که در آنها حداقل ۱۰ دقیقه زمان برای هر کاندیدا در نظر گرفته شده است. هیات مدیره نیز موظف است از طریق تمام بسترهای ارتباطی مانند شبکه‌های اجتماعی و پنل پیامکی، اعضا را از برگزاری این جلسات باخبر کند.

فرشاد وکیل‌زاده، عضو هیات مدیره و مدیرعامل زنبیل، به‌ عنوان نماینده هیات مدیره مسئولیت برگزاری جلسات را بر عهده خواهد داشت. همچنین اجرای جلسات ترجیحاً توسط یکی از رسانه‌های پیوست، زومیت، آی‌تی‌ایران یا دیجیاتو صورت خواهد گرفت.

انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی ابتدا قرار بود شهریور سال گذشته برگزار شود اما به علت اوج‌گیری شیوع کرونا به آبان‌ماه موکول شد که در آن تاریخ نیز این اتفاق رخ نداد. سرانجام پس از وقفه‌ای چندماهه قرار بود روز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ انتخابات برگزار شود اما این بار هم از سوی هیات عالی نظارت بر اصناف، به دلیل آنچه همزمانی برگزاری این انتخابات با ماه رمضان عنوان شده بود، به تعویق افتاد. در آخرین تصمیم هیات عالی نظارت، قرار است انتخابات دور دوم هیات مدیره اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی روز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شود.

https://pvst.ir/cad
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو