skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حمایت از زنان آسیب‌دیده از خشونت در طرح نیکوکاری اسنپ

۲۸ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ‌کلاب از طرح جدید نیکوکاری خود با نام «حمایت از زنان آسیب‌دیده از خشونت» خبر داد. این طرح قرار است با همکاری موسسه ارتقای کیفیت زندگی زنان «آتنا» اجرایی شود. کاربران برای مشارکت در این طرح می‌توانند بدون پرداخت هیچ مبلغی، تنها با امتیازهای اسنپ‌کلاب خود در این طرح شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، این ششمین طرح از طرح‌های نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت است. هدف از اجرای این طرح اختصاص کمک‌هزینه برای حمایت از زنان آسیب‌دیده از خشونت و فرزندان‌شان است که تحت حمایت موسسه غیرانتفاعی آتنا قرار دارند. زنان در معرض خشونت، ازدواج اجباری، کودک‌همسری و هر نوع اجبار و خشونت فیزیکی جامعه‌ هدف این طرح هستند.

کاربران اسنپ می‌توانند بدون پرداخت هیچ مبلغی و تنها با امتیازهای اسنپ‌کلاب خود در این کار نیک سهیم باشند. اسنپ به ازای هر ۲۰۰۰ امتیاز کاربران، مبلغ ۴۰۰۰ تومان به خانه‌ امن آتنا کمک می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند در طرح‌های دیگر نیکوکاری اسنپ‌کلاب برای ساخت دندانپزشکی ویژه افراد دارای معلولیت، کمک به اشتغال مادران کم‌برخوردار و درمان کودکان کم‌برخوردار بستری در بیمارستان نیز مشارکت کنند.

چتر حمایت خانه‌ امن آتنا 

آمار مربوط به خشونت‌های خانگی اعمال‌شده بر زنان و دختران در کشور نشانگر نیاز جدی به حمایت از این گروه است. اکنون اسنپ در جدیدترین طرح نیکوکاری خود قصد دارد در این راستا قدم بردارد و در تامین هزینه‌های جاری خانه امن آتنا مشارکت کند.

موسسه «ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا» سال ۹۳ تاسیس شد و سال ۹۷ خانه امن «آتنا» به عنوان اولین خانه امن غیردولتی استان تهران شروع به کار کرد. این خانه علاوه بر اسکان زنان و فرزندان در معرض تهدیدشان با ارائه‌ مشاوره‌های درمانی و پیگیری‌های حقوقی، تلاش می‌کند از مورد آزار قرار گرفتن مجدد آنها جلوگیری کند و تا امن شدن محیط خانه‌ همراه‌شان باشد و از طریق آموزش مهارت‌هایی مانند آشپزی، خیاطی و شیرینی‌پزی به توانمندسازی این زنان کمک کند.

 

https://pvst.ir/c6k

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو