skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ایمان صادق‌زاده سرپرست جدید مرکز «تهران هوشمند» شد

۲۸ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایمان صادق‌زاده سرپرست جدید مرکز «تهران هوشمند» شد

ایمان صادق‌زاده روز گذشته، ۲۷ فروردین، به‌ عنوان سرپرست جدید تهران هوشمند معرفی شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، هادی محضرنیا، سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران، با تاکید بر اهمیت راه‌اندازی سازمان فناوری‌های نوین گفت: انتظاری که از مرکز «تهران هوشمند» داریم این است که در مسیر اجرایی و عملیاتی، فعالانه حرکت خود را آغاز کند.

محضرنیا با اشاره به مسیر طی‌شده توسط این سازمان در عرصه شهر هوشمند گفت: هرچند با چند سال تاخیر مسیر شهر هوشمند در دستور کار قرار گرفته اما در این مسیر گام اول، تبیین موضوع شهر هوشمند، شناسایی توانمندی‌ها و نیازهای آن بوده است و خوشبختانه این نقش با برگزاری همایش‌ها، سخنرانی‌ها و جمع‌آوری مستندات به خوبی انجام شده است.

سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران با اشاره به پیگیری روند حقوقی راه‌اندازی سازمان فناوری‌های نوین توضیح داد: در حال حاضر باید در مسیر اجرایی و عملیاتی حرکت کنیم و فارغ از نتایج حقوقی، قسمت عمده پروژه‌های فناورانه کلید زده شود.

او افزود: امروز می‌توان گفت مرکز «تهران هوشمند» با ماموریت جدید، از سطح قبلی ارتقا پیدا کرده است و سازمان فاوا تلاش می‌کند این مرکز را در زمینه در اختیار قرار دادن امکانات زیرساختی و فناورانه در اولویت قرار دهد. تلاش‌هایی که تا پیش از این در مرکز «تهران هوشمند» انجام شده رضایت‌بخش است و تغییرات صورت‌گرفته بر اساس ارتقای ماموریت این مرکز بوده است.

ایمان صادق‌زاده سرپرست مرکز تهران هوشمند با تاکید بر اینکه باید اصلاحاتی در خصوص جایگاه حقوقی مرکز «تهران هوشمند» انجام شود خاطرنشان کرد: در مسیر جدید پیش روی مرکز «تهران هوشمند» حضور در اکوسیستم نوآوری نیازمند حمایت همه‌جانبه از سوی سازمان فاواست.

ایمان صادق‌زاده پیش از این عضو هیات‌مدیره هلدینگ شرکت‌های دانش‌بنیان توسعه و رشد معنا بوده است که در زیرمجموعه آن، سه مرکز نوآوری نیترو، تپش و اکسیژن در حوزه‌های هوش مصنوعی، پزشکی و IoT فعالیت می‌کنند. صادق‌زاده عضو هیات موسس انجمن صنفی مراکز نوآوری و فضاهای کار اشتراکی کشور و دانشجوی دکتری مدیریت تکنولوژی در گرایش مدیریت نوآوری در دانشگاه تهران است.

https://pvst.ir/c6h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو