skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استارت‌آپ تاندوری از پرشیافاند جذب سرمایه کرد

۲۱ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

استارت‌آپ تاندوری که در حوزه آموزش مهارت‌های مختلف برای راه‌اندازی کسب و‌کارهای خانگی فعالیت می‌کند، توانست قرارداد جذب سرمایه خود را با پرشیافاند امضا کند.

به گزارش روابط‌‌عمومی پرشیافاند، تاندوری پیش از این، تجربه دو راند جذب سرمایه را از سرمایه‌گذار فرشته داشته، سومین سرمایه خود را از پرشیافاند جذب کرده است.

سید امیرحسین شبیری مدیرعامل پرشیافاند درباره اصلی‌ترین دلایل پذیرش تیم‌ها در جذب سرمایه گفت: «داشتن تیم منسجم، محصول متناسب بازار و پتانسیل مقیاس پذیری از مهم‌ترین دلایل ما برای جذب تیم است، به همین خاطر استارت‌آپ‌هایی که شرایط گفته شده را داشته باشند، می‌توانند برای درخواست سرمایه‌گذاری به وب‌سایت ما مراجعه کنند».

تاندوری پلتفرم آموزش آنلاین بر پایه مهارت‌های خود اشتغالی است. این استارت‌آپ در سال ۱۳۹۸، با هدف توسعه مهارت‌ها و توانمندسازی افراد برای شروع کسب و کارهای خانگی، تدریس دوره‌های آنلاین کاربردی و ارا‌ئه‌ بستری امن با امکان درآمدزایی منصفانه برای صاحبان مهارت و مدرسین راه اندازی شد.

صالح جواهری، مدیرعامل و هم بنیانگذار استارت‌آپ تاندوری گفت: «تمرکز تاندوری تا به امروز، ارائه دوره‌های آنلاین آشپزی و شیرینی‌پزی، با هدف کمک به توسعه‌ فردی و تسهیل شروع کسب‌وکارهای خانگی و مستقل بوده است. در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، بیش از هزار زن خانه‌دار، توانستند با دوره‌های تاندوری، کسب‌وکار مستقل و شخصی خود را راه اندازی کنند. هدف ما نیز از این جذب سرمایه، گسترش حوزه‌های فعالیت مشاغل خانگی و ورود به سایر حوزه‌های خلاقیت و کسب‌وکارهای خانگی‌ است».

امیرحسین شبیری، مدیرعامل پرشیافاند و صالح جواهری، مدیرعامل و هم بنیانگذار استارت‌آپ تاندوری

او در خصوص علت انتخاب وی سی به عنوان سرمایه‌گذار اضافه کرد: «تاندوری تاکنون موفق به دو مرحله جذب سرمایه از سرمایه‌گذار فرشته شده است که یکی از این سرمایه‌گذارها با ورود پرشیافاند از هیئت مدیره و ترکیب سهامداران خارج شد. با توجه به اهمیت این مقطع از فعالیت‌های تاندوری و نیاز به سایر منابع غیر مالی مانند، منتورینگ و استفاده از تجربیات سایر کارآفرینان در مسیر مقیاس، تصمیم گرفتیم تا از وی‌سی جذب سرمایه کنیم».

جواهری در پایان صحبت‌هایش به مهم ترین نکات برای سرمایه‌گذار در طی جلسات ارائه اشاره کرد: «اولین و مهم‌ترین نکته، صداقت تیم کارآفرین و پیدا کردن گفتمان مشترک با سرمایه‌گذار است. ما و پرشیافاند، دغدغه‌های مشترکی همچون، تسهیل فرآیند آموزش برای مدرسین، هنرآموزان و همان طور کمک به گسترش کسب‌وکارهای خانگی داشتیم. این موضوع در کنار حجم بازار مناسب و داشتن ارزش پیشنهادی صحیح، قطعا در تسهیل روند جذب سرمایه تاثیرگذار است».

علی مجاهد که پیش از این به عنوان سرمایه‌گذار فرشته با استارت‌آپ تاندوری همکاری داشته است، در مورد این همکاری گفت: «هدف و دیدگاه خلاقانه تیم تاندوری در کنار شناخت درست از پرسونای مخاطب منجر به سرمایه‌گذاری ما بر این استارت‌آپ شد، چراکه ما به دنبال ایده و اجرایی منحصر به فرد بودیم به گونه‌ای که بتواند برای کاربران مفید باشد».

https://pvst.ir/c5h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو