skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برندگان اولین رویداد استارت‌آپی عصر زنان مشخص شدند

۲۴ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

سه تیم کلینیک نفس، فاما و پنجره مقام اول تا سوم رویداد استارت‌آپی عصر زنان را که از سوی خانه خلاق‌ و نوآوری تبیان برگزار شد کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی تبیان، اولین رویداد استار‌ت‌آپی عصر زنان با هدف ورود زنان به عرصه فناوری به میزبانی خانه خلاق و نوآوری تبیان برگزار شد. بر این اساس استارت‌آپ‌ها فرصت داشتند که از ۴ تا ۱۵ بهمن‌ماه طرح‌های خود را به این مجموعه ارسال و در این رویداد شرکت کنند تا پس از داوری و غربالگری اولیه وارد بوت کمپ شده و تیم‌های برتر جذب خانه‌های خلاق شوند و سپس برای رشد و توسعه خود خدماتی مانند جذب سرمایه‌گذار و خدمات منتورشیپ دریافت کنند.

۹۰ طرح در این رویداد ثبت‌نام کردند و پس از انجام مراحل غربالگری و داوری ۴۰ تیم با ۳۵ ایده‌ برتر وارد این رویداد شدند؛ اولین رویداد استارت‌آپی عصر زنان در شش محور دستیاری زنان، نقش‌آفرینی در جامعه، تعارضات بین نقشی، حفظ سلامت فردی، تسهیل فرزندآوری، شکوفایی توانمندی‌ها و تفریح اوقات فراغت در ۵ و ۶ اسفندماه در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

پرویز کرمی، دبیر ستاد توسعه‌ فناوری‌های نرم خلاق، در روز اول این رویداد با اشاره به اینکه در حوزه صنایع فرهنگی، فناوری‌های نرم، دنیایی از کار وجود دارد که بالغ بر ۲۷۰۰ میلیارد تومان گردش مالی و ۵۰ میلیون نفر اشتغال مستقیم این صنایع در دنیاست گفت: «هر یک از شما می‌توانید در قالب نقش‌های خود (همسری، مادری، خواهری و غیره) کارآفرینان موفقی در حوزه شرکت‌های خلاق باشید.»

کلینیک نفس، فاما و پنجره رتبه‌ اول تا سوم

در روز دوم این رویداد کارگاه دکتر عاطفه شفیعی، بنیان‌گذار و مدیرعامل می‌تایم و مدرس کسب‌وکار و کارگاه آرش نجبا، مدرس و مشاور بازاریابی و اصول مذاکره، برگزار شد.

پس از این رویداد دو روزه، ۱۰ تیم چلوار، هشت، پنجره، فکر رنگی، مجرد دخت، پاتوق مادر و کودک، نیکوفردا، فاما، مکمل و کلینیک نفس برگزیده شدند و در مدت‌زمان دو هفته با حضور مرتضی تسخیری، کارآفرین و تسهیل‌گر حوزه کار‌آفرینی و آرش نجبا در خانه خلاق و نوآوری تبیان خود را برای ارائه ایده و مدل‌ درآمدی به سرمایه‌گذاران حوزه کسب‌وکار آماده کردند.

علیرضا دهفولی روز ۱۹ اسفند که روز ارائه ایده و طرح کسب‌وکار به سرمایه‌گذار بود گفت:‌ «در حال حاضر سه صندوق سرمایه‌گذاری به صورت حضوری و ۷۰ صندوق سرمایه‌گذاری دیگر نیز به صورت آنلاین با ما همراه هستند. بحث سرمایه‌گذاری که در این مرحله از رویداد با آن مواجه هستیم در خصوص سرمایه‌گذاری روی ایده‌هاست و پس از تولید محصول و عرضه آن در بازار توسط تیم‌ها، ما وارد مرحله اول خواهیم شد که مدلی متفاوت‌تر با داوری حال حاضر خواهد بود.»

دهفولی در ادامه محتوا، کسب‌وکار، حوزه نیروی انسانی و سرمایه‌گذاری را از اصلی‌ترین محورهای رویداد برشمرد.

در نهایت پس از انجام داوری سه تیم کلینیک نفس، فاما و پنجره به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب‌ کردند.

https://pvst.ir/c2f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو