skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ازکی‌وام سقف دریافت اعتبار را به ۵۰ میلیون تومان افزایش داد

۹ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۰ اسفند ۱۴۰۰

ازکی‌وام سقف دریافت اعتبار را برای کاربران خود به ۵۰ میلیون تومان افزایش داد. این طرح جدید به‌ منظور فراهم کردن خدمات اعتباری متنوع و ساده‌سازی ارائه اعتبار برای مشتریان، به طرح‌های اعتباری موجود در ازکی‌وام اضافه شده است.

به‌ گزارش روابط عمومی ازکی‌وام، در طرح جدید پایا اعتبار، همانند طرح قبلی افراد در سراسر شهرهای ایران، بدون نیاز به ضامن و مراجعه حضوری، می‌توانند اعتبار درخواستی خود را دریافت کنند. حداقل تخصیص اعتبار در این طرح پنج و حداکثر نیز ۵۰ میلیون تومان است. نرخ سود نیز ۲۱ درصد و مدت بازپرداخت اقساط ۱۲ و ۱۸ ماه است.

یکی از تفاوت‌های طرح جدید ازکی‌وام نسبت به طرح قبلی در نحوه بازپرداخت اقساط است. در طرح پایا اعتبار، افراد علاوه‌ بر ارائه یک برگ چک ضمانت، نسبت به بازپرداخت خود، چک اقساط نیز ارائه می‌دهند.

در طرح اعتباری ۵۰ میلیون تومانی تمامی گروه‌های شغلی می‌توانند بدون محدودیت در احراز هویت شغلی خود و تنها با ارائه جواز کسب، اعتبار درخواستی خود را دریافت کنند.

در راستای ارائه سرویس‌های جدید ازکی‌وام، می‌توان به ارائه طرح اعتباری خرد با بازپرداخت کوتاه‌مدت برای رفع نیازهای روزمره و خرید بیمه اعتباری هم اشاره کرد که به‌ زودی این خدمت نیز در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

امکان خرید اقساطی کالاهای متنوع، بدون نیاز به مراجعه حضوری

ازکی‌وام در حال حاضر با فروشگاه‌های مختلفی در دسته‌بندی‌های کالای دیجیتالی، لوازم خانگی و کالای تخصصی همکاری می‌کند. کاربران ازکی‌وام می‌توانند از میان این فروشگاه‌‌ها محصولاتی را مانند لپ‌تاپ و موبایل، یخچال، لوازم صوتی و تصویری و غیره به‌ صورت اقساطی بخرند.

افراد برای دریافت اعتبار در ازکی‌وام به مراجعه حضوری نیاز ندارند و تمامی فرایندهای دریافت اعتبار کاملاً آنلاین انجام می‌شود. کاربران برای ثبت درخواست اعتبار، می‌توانند به سایت ازکی‌وام وارد شوند و پس از ثبت‌نام در سایت، تصویر مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند. بعد از اعتبارسنجی و تایید آن، اعتبار درخواستی به حساب آنها اضافه می‌شود و پس از آن می‌توانند از میان فروشگاه‌های اینترنتی همکار ازکی‌وام، کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

ازکی‌وام همچنین در تلاش است تا به‌ زودی مدت بازپرداخت را به ۲۴ ماه نیز برساند تا گزینه‌های متنوع‌تری پیش‌ روی انتخاب کاربران قرار گیرد. با دریافت این طرح افراد می‌توانند به مدت یک‌ ماه از تمام اعتبار خود بدون محدودیت در تعداد خرید از فروشگاه‌های مختلف استفاده کنند.

پیش از این نیز طرح اعتباری ۲۵ میلیون تومانی ازکی‌وام برای ارائه اعتبار به کاربران راه‌اندازی شده بود که همچنان نیز فعال است و افراد می‌توانند متناسب با نیاز خود هر کدام از طرح‌ها را انتخاب و برای خرید اقساطی از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام اقدام کنند.

ازکی‌وام از ابتدای فعالیت خود این هدف را دنبال کرده که بستر مناسبی برای مقایسه و انتخاب طرح‌های اعتباری مختلف فراهم سازد تا علاوه‌ بر ایجاد امکان دریافت اعتبار برای افراد بیشتر، هر شخص بتواند متناسب با شرایط و نیازهای خود دست به انتخاب بزند. سرعت و سادگی در ارائه خدمات و حذف فرایندهای پیچیده بانکی از دیگر اهداف این کسب‌وکار است.

https://pvst.ir/by9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو