skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اپلکیشن اندروید آی‌قصه برای نابینایان دسترس‌پذیر می‌شود

۶ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آی قصه

 آی‌قصه، کسب‌وکار حوزه قصه‌گویی و ادبیات کودک و نوجوان، به زودی از نسخه مناسب‌سازی شده اپلیکیشن آی‌قصه برای نابینایان رونمایی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی آی‌قصه، آی‌قصه پس از گذشت حدود دو سال از فعالیتش قصد دارد در ۱۴ بهمن‌ماه از نسخه مناسب‌سازی شده اپلیکیشن اندروید خود برای نابینایان رونمایی کند.

پوریا عالمی مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار این مجموعه در مورد هدف از ارائه نسخه جدید آی‌قصه گفت: بر اساس نظرات و بازخوردهایی که از مخاطبان گرفتیم متوجه شدیم خانواده‌ها و کودکان و نوجوانانی هستند که نمی‌توانند از اپلیکیشن آی‌قصه استفاده کنند. پس تصمیم گرفتیم در چند مرحله، قابلیت‌هایی را به اپلیکیشن اضافه کنیم و در قدم اول اپلیکیشن اندروید آی‌قصه را برای نابینایان مناسب‌سازی کردیم.»

علاوه بر اینکه در مراسم رونمایی از نسخه جدید آی قصه، پنل و نشستی برگزار می‌شود تا جایگاه کودکان با نیازهای ویژه در قصه‌ها و فیلم‌ها و انیمیشن‌ها بررسی شود.

نشست «چگونه کودکان با نیازهای ویژه را وارد قصه‌ها کنیم و رونمایی از نسخه مناسب‌سازی شده اپلیکیشن Hی‌قصه برای نابینایان» ۱۴ بهمن‌ سال جاری ساعت دو و نیم بعدازظهر در دفتر آی‌قصه برگزار می‌شود؛ اما با توجه به محدویت‌های بهداشتی و شیوع ویروس کرونا، این نشست به صورت عمومی برگزار نمی‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را به صورت زنده از طریق پیج اینستاگرام آی‌قصه به آدرس ighe3 تماشا کنند.

در حال حاضر اپلکیشن اندروید آی‌قصه و وب‌اپلیکیشن آی‌قصه برای آی‌اواس،عرضه شده است و آن‌طور که عالمی می‌گوید، تابستان ۱۴۰۱ هم نسخه اول اپلیکیشن iOS آی‌قصه برای کاربران منتشر خواهد شد.

https://pvst.ir/bqt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو