skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اجرای حکم اشکان میرآرمندهی مدیرعامل دیوار فعلاً متوقف شد

میثم قاسمی تحریریه

۸ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رئیس روابط عمومی وزارت ارتباطات از درخواست وزیر ارتباطات برای بررسی مجدد پرونده مدیرعامل دیوار خبر داد و خبرگزاری ایرنا نیز اعلام کرد رئیس قوه قضائیه این دستور را صادر کرده است. بدین ترتیب اجرای حکم حبس مدیرعامل دیوار تا زمان صدور رأی مجدد، متوقف شد.

به گزارش پیوست، پیرو صدور حکم قطعی حبس برای اشکان میرآرمندهی، مدیرعامل دیوار به دلیل منتشر شدن نوعی آگهی روی این پلتفرم، اعتراضات بسیاری از سوی تشکل‌های صنفی و استارت‌آپ‌های مختلف صورت گرفت. اکنون رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات خبر داده است که با پیگیری وزیر ارتباطات اجرای این حکم فعلاً منتفی شده و به دستور رئیس قوه قضائیه پرونده اشکان آرمندهی مدیرعامل دیوار مجدداً بررسی خواهد شد.

جمال هادیان زواره، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در اکانت شخصی توییتر خود نوشت: «وزیر ارتباطات از زمان اطلاع از پرونده مدیرعامل دیوار پیگیر موضوع هستند و از رئیس محترم قوه قضاییه، اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری برای بررسی مجدد این حکم را درخواست کرده‌اند. هرچند طبق شنیده‌ها رئیس قوه قضاییه هم از ابتدای اعلام این خبر شخصا پیگیر موضوع هستند.»

هادیان در توییت دیگری نوشته است: «پلتفرم‌های بومی سرمایه‌های ارزشمند کشور هستند که باید از آنها حمایت کرد و وزارت ارتباطات خود را ملزم به حمایت از آنها می‌داند.»

خبرگزاری ایرنا نیز اعلام کرده است محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه، دستور بررسی مجدد پرونده اشکان آرمندهی مدیرعامل پلتفرم دیوار را صادر کرده است. آرمندهی به سه ماه و یک روز حبس قطعی محکوم شده بود.

https://pvst.ir/bbn
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو