skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اسنپ و تپسی به مسافرانی که در ساعات اولیه اختلال در سامانه سوخت‌گیری سفر کردند،تسهیلات می‌دهند

تحریریه پیوست

۹ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاکسی‌های اینترنتی اسنپ و تپسی برای کاربران خود که روز سه‌شنبه چهارم آبان‌ماه در شرایطی که سامانه سوخت‌گیری کشور با اختلال مواجه شد،سفر کردند،تسهیلاتی در نظر گرفتند. به این ترتیب تپسی مازاد هزینه سفرهای چهارم آبان را به مسافران برمی‌گرداند و اسنپ هم ۲۰ درصد تخفیف برای مسافرانی که در ساعات اولیه اختلال در سوختگیری سفر رفتند، در نظر گرفته است.

به گزارش پیوست، سامانه هوشمند توزیع سراسری سوخت روز سه‌شنبه (۴ آبان‌ماه) قطع شد و امکان سوخت‌گیری در جایگاه‌های سوخت وجود نداشت. در آن‌زمان افزایش قیمت تاکسی‌های اینترنتی با واکنش‌ کاربران مواجه شد.

حالا تپسی اعلام کرد که همه کاربرانش که روز سه‌شنبه و در ساعات اولیه ایجاد اختلال در سامانه سوخت‌رسانی، با افزایش ناگهانی و غیرمعمول هزینه سفر مواجه شدند، ما به التفاوت هزینه سفرهایشان با هزینه سفر در شرایط معمول را از تپسی دریافت خواهند کرد. این مابه التفاوت طی روزهای آتی به اعتبار تپسی کاربران افزوده خواهد شد.

تپسی در توضیحات خود آورده که در همان ساعات اولیه این شرکت اقداماتی از جمله کنترل دستی قیمت‌های سفر برای جلوگیری از افزایش غیرمتعارف قیمت، پرداخت مابه التفاوت هزینه بنزین سهمیه‌ای و آزاد به ازای هر سفر به رانندگان با هدف کاهش نگرانی آنها در مورد تامین بنزین و ایجاد طرح‌های تشویقی برای رانندگان با هدف افزایش سفیران فعال در سطح شهر را انجام داده است.

اسنپ هم در این مورد برای همراهی با مسافرانی که در ساعات اولیه اختلال در سوخت‌گیری بنزین هزینه مازاد در سفر خود پرداختند،۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. اسنپ پیش از این هم به صورت موقت کمیسیون دریافتی خود را برای کنترل قیمت‌ها به دلیل اختلال ایجاد شده در سوخت‌گیری خودروها ۵۰ درصد کاهش داده بود.

https://pvst.ir/got

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو