skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گروه مدیریت سرمایه لیان و هلدینگ مکث در استارت‌‌آپ هومکا سرمایه‌گذاری کردند

۸ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

استارت‌آپ هومکا،دستیار مراقبت، درمان و آزمایش در محل،از هلدینگ مکث و گروه مدیریت سرمایه لیان به صورت مشترک سرمایه جذب کرد. به گفته مدیرعامل هومکا این جذب سرمایه پس از جذب سرمایه بذری از شتابدهنده هلثیو صورت گرفت و با این سرمایه‌ای که دریافت کرده‌اند، برنامه‌‌های توسعه‌ای برای هومکا در نظر گرفتند.

به گزارش روابط عمومی هومکا، این پلتفرم مجموعه‌ ارائه دهنده خدمات سلامت در محل است که فعالیت خود را با هدف افزایش دسترس‌پذیری و راحتی خدمات سلامت برای مردم، از اردیبهشت ماه سال ۹۹ آغاز کرد.

احمد طاهرخانی، مدیرعامل هومکا در رابطه با این سرمایه‌گذاری گفت: «خوشبختانه بعد از حدود ۱۸ ماه از زمان جذب سرمایه بذری از شتابدهنده هلثیو و با رشدی که کردیم، موفق شدیم دراین راه بازیگران تاثیرگذاری در اکوسیستم را به عنوان سرمایه‌گذار با خود همراه کنیم. با جذب این سرمایه قصد داریم برنامه‌های توسعه‌ای هومکا را پیش ببریم. در حال حاضر نیز در حال توسعه تیم خود برای ورود به حوزه‌های جدید هستیم. گروه مدیریت سرمایه لیان و هلدینگ مکث از سرمایه‌گذاران خصوصی و خوشنام اکوسیستم هستند که قطعا در ادامه مسیر به ما کمک زیادی خواهند کرد.»

گروه‌های سرمایه‌گذاری لیان و مکث به صورت مشترک روی استارت اپ هومکا سرمایه‌گذاری کردند

ژوبین علاقبند، مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه لیان در ادامه با اشاره به اینکه هومکا از جمله کسب‌وکارهایی در حوزه سلامت است که در طی یک سال گذشته توانسته رشد بسیار چشمگیری را تجربه کند، در مورد دلیل سرمایه‌گذاری روی این استارت‌آپ گفت: «بسیار امیدواریم با سرمایه گذاری در هومکا و ایجاد هم‌افزایی در میان شرکت‌های گروه لیان، گام بزرگ و موثری را در صنعت سلامت دیجیتال برداریم. در این مسیر در تلاشیم تا علاوه بر تزریق سرمایه، با در اختیار گذاشتن دانش و تجربه‌ حاصل از فعالیت در صنعت سلامت، به رشد و توسعه‌ هومکا کمک کنیم.»

تیم لطیف،مدیرعامل هلدینگ مکث هم عملکرد این استارت‌آپ را در صنعت سلامت موفقیت‌آمیز دانست و بیان کرد: «با توجه به عملکرد موفق شرکت هومکا در صنعت سلامت و تکمیل زنجیره ارزش شرکت‌های زیرمجموعه مکث در این صنعت، تصمیم به سرمایه‌گذاری روی این استارت‌آپ گرفتیم. ما به این سرمایه‌گذاری بسیار خوش‌بین هستیم و از این پس تلاش داریم با تکیه بر سال‌ها تجربه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های حوزه‌های مختلف، علاوه‌بر تزریق سرمایه، خدمات غیرپولی و دانش‌ ضمنی خود در زمینه‌های مدیریت مالی و حقوقی، مدیریت سازمانی، منابع انسانی و توسعه بازار را در اختیار این شرکت قرار دهیم.»

https://pvst.ir/cc3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو