skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شناسا و صندوق توسعه تکنولوژی ایران روی ویترین‌نت سرمایه‌گذاری کردند

تحریریه پیوست

۲۶ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت سرمایه‌گذاری شناسا و صندوق مالی تکنولوژی ایران روی استارت‌آپ ویترین‌نت سرمایه گذاری کردند. حجم سرمایه‌گذاری انجام شده هنوز اعلام نشده است.

به گزارش روابط‌عمومی ویترین نت، در مهر ماه ۱۴۰۰ با هدف رشد و ورود به بازارهای جدید در زمینه کاری این استارت‌آپ انجام شد.

استارت‌آپ ویترین‌نت، پلتفرمی است که به عنوان مرجع اینترنتی خریدوفروش تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی، تلاش می‌کند نقش واسط بین تولیدکنندگان و فروشندگان این تجهیزات و مشتریان آنها که اغلب کسب‌وکارهای خانگی، اصناف، مغازه‌ها، کارگاه‌ها و… را ایفا کند.

این مجموعه با ایجاد ارتباط بین تأمین‌کنندگان، تولیدکنندگان و خریداران به صورت آنلاین، ارائه محتوای تخصصی در حوزه محصولات  B2B، مشاوره تخصصی به خریداران و کاهش هزینه‌های بازاریابی برای تأمین‌کنندگان، برای مشتریان خود ارزش ایجاد می‌کند.

خرید دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی همواره نیازمند تخصص لازم و صرف زمان  است.  امروزه خریداران تجهیزات صنعتی به دلیل عدم اطلاع از قیمت به‌روز تجهیزات، عدم وجود محتوای مناسب و کاربردی به منظور خرید مطمئن و کارآمد و عدم امکان مقایسه تجهیزات موجود در بازار و دریافت مشاوره تخصصی مناسب، همواره دچار سردرگمی و نگرانی در ارتباط با خرید درست و مطمئن هستند. از طرف دیگر تأمین‌کنندگان این تجهیزات به دلیل ضعف در بازاریابی، نداشتن تیم فروش قوی و عدم اطلاع و استفاده از امکاناتی نظیر  CRM، توانایی تحلیل مشتریان خود را ندارند و میزان فروش و درآمدشان فاصله زیادی با توانایی‌هایشان دارد.

 

None

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو