skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جلسات کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت به صورت زنده پخش می‌شود

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۲۷ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نمایندگان مجلس در جلسه دوم کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت، آیین‌نامه داخلی کمیسیون را مورد بحث و بررسی قرار دادند. براین اساس جلسات کمیسیون ویژه طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی به صورت زنده پخش می‌شود. البته تصمیم‌گیری درمورد حضور رسانه‌ها و جراید در جلسات به جلسه بعد موکول شد.

به گزارش پیوست،جلسات کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از مهرماه آغاز شد و پس از تعیین هیات رئیسه، امروز (۲۷ مهرماه) جلسه به صورت زنده با حضور ۱۷ نفر از اعضا برای بررسی آیین‌نامه داخلی کمیسیون برگزار شد.

اعضای کمیسیون در بررسی آیین‌نامه داخلی کمیسیون، ۳ ماده آیین‌نامه را بررسی و تصویب کردند. عنوان اصلی طرح(حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کابردی فضای مجازی)، روزها، ساعات و شرایط برگزاری جلسات عادی کمیسیون، حدنصاب تعداد نمایندگان برای تشکیل جلسات و رای‌گیری‌ها و شرایط پوشش خبری جلسات کمیسیون در جلسه امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

درماده ۴ آیین‌نامه مشخص شد خبرگزاری خانه ملت و صدا و سیما در مذاکرات جلسات کمیسیون حضور پیدا کنند تا مذاکرات جلسات کمیسیون به صورت زنده پخش شود. البته این ماده تا جلسه بعد کمیسیون مراعا نگه داشته شد و درمورد حضور رسانه‌ها و جراید داخلی در جلسات کمیسیون در جلسه بعدی تصمیم‌گیری خواهد شد.

https://pvst.ir/b9w
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو