skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

پریا نظری عضو تحریریه

استارت‌آپ اینی‌فای تاکنون موفق به جذب ۲ راند سرمایه‌گذاری شده‌است

سرمایه‌گذاری کارایا روی استارت‌آپ اینی‌فای فروشگاه ساز کسب‌وکارهای اینستاگرامی

پریا نظری
عضو تحریریه

۱۰ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری توسعه کارآفرینی بهمن و ۱۰۰ استارتاپ در استارت‌آپ اینی‌فای، پلتفرم فروشگاه ساز، سرمایه‌گذاری کردند. البته عدد دقیق سرمایه‌گذاری اعلام نشد و این استارت‌آپ قصد دارد با جذب این سرمایه، به توسعه بازار و توسعه محصول خود بپردازد.

به گزارش پیوست، استارت‌آپ اینی‌فای فعالیت خود را در حوزه فروشگاه‌سازی برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط در شبکه‌های اجتماعی از سال ۹۸ آغاز کرد. سرمایه اولیه خود را از شرکت سرمایه‌گذاری توسعه کارآفرینی بهمن دریافت کرد و حالا برای راند بعدی، گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری توسعه کارآفرینی بهمن و ۱۰۰ استارتاپ روی این استارت‌آپ سرمایه‌گذاری کردند.

رضا قوامی پور، مدیر اجرایی کارایا درمورد این سرمایه‌گذاری به پیوست گفت: «اینی‌فای یک پلتفرم است که برای کسب‌وکارهای اینستاگرامی فروشگاه تحت وب می‌سازد. با توجه به اینکه فروش از طریق شبکه‌های اجتماعی رو به رشد است، سرمایه‌گذاران ما و سرمایه‌گذارانی که در این زمینه مشارکت کردند،این استارت‌آپ را فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفتند.»

او ادامه داد: «تیم اینی‌فای در کارخانه نوآوری شیراز مستقر است و در بحث فروش، تیم باتجربه‌ و مستعدی هستند و همه این عوامل سبب شد تا ما تصمیم بگیریم روی این تیم سرمایه‌گذاری کنیم. البته در راند اول توسط شرکت سرمایه‌گذاری بهمن جذب سرمایه‌ کردند. برای این راند هم بهمن سرمایه خود را افزایش داد و هم کارایا با مشارکت ۱۰۰ استارت‌آپ روی این استارت‌اپ سرمایه‌گذاری کردیم.»

این نخستین سرمایه‌گذاری کارایا در سال ۱۴۰۰ است و براساس برنامه‌ پیش‌بینی شده قرار است سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا تا پایان سال روی حداقل دو استارتاپ دیگر در مرحله بذری سرمایه‌گذاری کنند.

https://pvst.ir/b2e

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو