skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

با همکاری وزارت بهداشت و اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی:

شاغلان کسب‌وکارهای آنلاین واکسن کرونا دریافت می‌کنند

۲۲ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی از واکسیناسیون افراد شاغل در کسب‌وکارهای آنلاین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی، رضا الفت‌نسب، عضو هیات مدیره این اتحادیه در مورد واکسیناسیون کارکنان کسب‌وکارهای آنلاین، گفت: «پس از پیگیری‌های اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی با وزارت بهداشت برای واکسیناسیون افراد شاغل در کسب‌وکارهای آنلاین، وزارت بهداشت با این موضوع موافقت کرد. در همین راستا قرار شد ما لیست افراد شاغل در کسب‌وکارهای آنلاین را آماده و برای وزارت بهداشت ارسال کنیم تا وزارت بهداشت مراحل بعدی را پیش ببرد.»
الفت‌نسب با اشاره به اینکه حدود یکصد هزار نفر به شکل مستقیم در کسب‌وکارهای آنلاین شاغل هستند،بیان کرد: «امیدوارم هر چه سریع‌تر با همکاری وزارت بهداشت، واکسیناسیون را شروع کنیم. اتحادیه در نظر دارد برای تسریع فرآیند واکسیناسیون افراد شاغل در کسب‌وکارهای آنلاین در همکاری با این کسب‌وکارها حداقل در شهر تهران مرکزی را به واکسیناسیون این افراد اختصاص دهد. در این صورت موفق خواهیم شد ظرف مدت ۲ ماه و بدون وارد کردن بار مضاعف بر دوش وزارت بهداشت، کارکنان کسب‌وکارهای آنلاین را واکسینه کنیم.»

الفت‌نسب درباره فرآیند ارسال لیست کارکنان به اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای آنلاین توضیح داد: «کسب‌وکارهای آنلاین عضو اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی برای این منظورمی‌توانند وارد پنل کاربری خود در وبسایت اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی شوند و لیست کارکنان خود را بارگذاری کنند.»

پیشتر اتحادیه کشوری صنف کسب وکارهای مجازی در نامه‌ای به رئیس جمهوری خواستار قرار گرفتن رانندگان و موتورسواران سامانه‌های هوشمند در گروه مشاغل حساس و اولویت دریافت واکسن در سند ملی واکسیناسیون شده‌اند. روز گذشته (۲۱ شهریورماه) وزارت بهداشت از باز شدن سامانه نوبت‌دهی واکسن رانندگان تاکسی‌های اینترنتی ۳۰ سال به بالا خبر داد.

https://pvst.ir/ax9

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو