skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نگاهی به ویژگی‌های سیستم عامل تایزن در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

۲۲ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

داشتن تلویزیونی با بهترین کیفیت تصویر، در شرایطی که مردم بیش از همیشه وقت‌شان را در خانه سپری می‌کنند، به یک ضرورت تبدیل شده است. تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ با در نظر گرفتن این مسئله طراحی شده‌اند که کاربران اکنون کارهای بیشتری را با تلویزیون خود انجام می‌دهند و به همین دلیل باید بتوانند تماشای فیلم‌ها مورد علاقه، بازی یا حتی ورزش خانگی را متناسب با سلیقه خودشان روی تلویزیون انجام دهند.

به گزارش روابط‌عمومی سامسونگ، راز ارائه انواع قابلیت‌ها روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ در سیستم عامل تایزن است. تایزن یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس به شکل متن‌باز است که از انواع دستگاه‌ها شامل تلویزیون، موبایل، دستگاه‌های خانگی و حتی ساینیج پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر 190 میلیون نفر در 197 کشور جهان از مزایای سیستم عامل تایزن در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود بهره می‌برند. البته با توجه به استفاده اشتراکی یک خانواده از یک تلویزیون، تعداد واقعی کاربران بسیار بیشتر از این عدد است. تایزن پلتفرمی است که شعارهای «صفحه نمایشی برای همه جا» و «صفحه نمایشی برای همه» را که بر اساس نیازهای کاربران در سامسونگ اتخاذ شده است، در خود جای داده است. شرکت سامسونگ اکنون به دنبال تقویت جایگاه این سیستم‌عامل از طریق همکاری در حوزه‌های مختلف ویدیو، هنر و بازی است. در اینفوگراف زیر نگاهی کرده‌ایم به مزایای سیستم‌عامل تایزن در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ.

https://pvst.ir/ah2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو