skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

در بازدید رایزن فرهنگی چین از ساترا مطرح شد:

نهاد منطقه‌ای رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر تاسیس می‌شود

۲۳ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیران ساترا در جریان بازدید رایزن فرهنگی جدید سفارت چین در ایران از ساترا توافق کردند تا با همکاری یکدیگر زمینه‌ساز تقویت تنظیم‌گری و بازار رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر شوند. در این جلسه همچنین مقرر شد تا جلسات ساترا و سازمان NRTA و CAC ادامه پیدا کند و در صورت وجود زمینه، دو طرف تاسیس نهاد منطقه‌ای رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر را در برنامه خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی ساترا؛ در جریان دیدار رایزن فرهنگی جدید سفارت چین از ساترا توافق کردند تا با همکاری یکدیگر زمینه‌ساز تقویت تنظیم‌گری و بازار رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر شوند.

رایزن فرهنگی چین با اشاره به اینکه وقوع کرونا سبب شد تا نزدیک به ۹۵۰ میلیون نفر از رسانه‌های صوت و تصویر چینی استفاده کنند، موضوع رسانه‌های اینترنتی را از موضوعات بسیار به روز برشمرد و با اشاره به رویکرد مشابه دو طرف، تقویت جایگاه رسانه‌های بومی را از اولویت‌های چین دانست.
در ادامه رایزن فرهنگی چین با اشاره به جلسه مشترک کارشناسان ساترا و سازمان NRTA و CAC بر لزوم استمرار روابط تاکید کرد و همچنین مقرر شد دو طرف با برگزاری جلساتی زمینه همکاری مشترک را فراهم آورند. در ادامه در صورت وجود زمینه، دو طرف می‌توانند تاسیس نهاد منطقه‌ای رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر را در برنامه خود قرار دهند. به علاوه هر دو طرف توافق کردند تا با گفت‌وگوهای بیشتر زمینه ایجاد بازارهای مشترک محصولات صوت و تصویر فراگیر برای کاربران ایرانی و چینی فراهم شود. این موضوع به تبادل فرهنگی مستمر بین بخش خصوصی و رسانه‌های اینترنتی منتج خواهد شد.

https://pvst.ir/a94

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو