skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اپلیکیشن «سیگنال» دو زبانه شد

۴ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 اپلیکیشن سیگنال، اپلیکیشن بازار سرمایه و مالی کشور، در سال جاری به صورت دو زبانه و همچنین افزوده شدن اطلاعات مربوط به سهام عدالت به مردم خدمات ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش‌بنیان پارت،  اپلکیشن سیگنال، توسط شرکت پارت راه‌اندازی شده است و بیش از ۴ میلیون نصب فعال دارد. علی رسولی‌زاده مدیرعامل شرکت پارت با بیان اینکه غیرفارسی‌زبانان هم می‌خواستند از این اپلکیشن استفاده کنند و به همین خاطر نسخه انگلیسی آن طراحی و در سال جدید رونمایی شد، گفت: «با اضافه شدن این کاربرد فعالان حوزه‌های مالی بین‌المللی نیز می‌توانند از اطلاعات بازار سرمایه و بازارهای مالی کشور مطلع شوند.در این اپلیکیشن اطلاعات مربوط به بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری از جمله بازار سرمایه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بورس‌های جهانی پوشش داده شده و روز‌به‌روز این اطلاعات درحال بهبود و ارتقا است.»

او همچنین به اضافه شدن اطلاعات سهام عدالت به سیگنال اشاره کرد و گفت: «موضوع سهام عدالت مبتلا به قشر عظیمی از مردم است. اطلاعات و جزئیات مربوط به سهام عدالت نیز به این اپلیکیشن اضافه شده و مردم از طریق این اپلیکیشن می‌‎توانند پاسخ سوالات خود را در این حوزه دریافت کنند.در این اپلیکیشن تلاش شده سطوح دانشی مختلف پوشش داده شود تا افراد مبتدی و حرفه‌ای بتوانند از آن به بهترین صورت استفاده کنند.»

رسولی‌زاده ادامه داد: «در این اپلیکیشن اطلاعات سایر بازارها مانند خدمات بانکی، وام‌های بانکی، ارز و طلا نیز با جزئیات کامل در اختیار مردم قرار می‌گیرد تا مردم در جریان جزئیات اکوسیستم مالی کشور باشند. در بازارهای مالی مباحث مربوط به حوزه‌های مسکن و خودرو مورد توجه مردم است بنابراین اطلاعات این حوزه نیز جمع‌آوری شد و اکنون مردم از طریق اپلیکیشن سیگنال می‌توانند به اطلاعات این دو حوزه نیز دست پیدا کنند.»

به گفته رسولی‌زاده در خردادماه سال جاری نیز امکانات جدیدی در حوزه کارگزاری‌ها به اپلیکیشن سیگنال اضافه می‎‌شود و از این طریق، ثبت‌نام در کارگزاری‎‌ها و بهره‌مندی از خدمات آن‌ها در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

او اضافه کرد: «در این اپلیکیشن ابزارهای لازم برای تجزیه و تحلیل حرفه‌‎ای و تخصصی افراد ایجاد شده تا مردم به دور از هیجانات خاص بازار بتوانند اطلاعات لازم در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری را کسب کنند.»

https://pvst.ir/a4f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو