skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کنترل‌کننده هوشمند سیگنال مخابراتی به کمک اینترنت پرسرعت آمد

تحریریه پیوست

۲۹ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پروژه کنترل‌کننده هوشمند سیگنال مخابراتی، با همکاری دو شرکت فعال حوزه مخابراتی کشور در قالب یک قرارداد مشترک تحقیق و توسعه اجرایی شد. اجرایی شدن این پروژه فرایند دسترسی به اینترنت پرسرعت در سراسر کشور را فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دلسا، این پروژه با استفاده از توانمندی‌ داخلی وبا هدف تأمین بخشی از هزینه‌های مورد نیاز برای اجرای پروژه‌ها، تولید و فروش تجهیزات و ارائه خدمات سیستم‌های کنترل‌کننده هوشمند سیگنال مخابراتی، شکل گرفته است.

از نقاط قوت این طرح، دانش کاملا بومی ساخت تجهیزات است، به این صورت که محصول مذکور به صورت صد در صد در داخل طراحی شده و به تولید انبوه میرسد.

از آنجایی که این پروژه در ادامه توسعه خدمات VDSL شاتل راه‌اندازی شده است، فرایند دسترسی به اینترنت پر سرعت را در سراسر کشور فراهم می‌کند.

شرکت مهندسی تدبیرپرداز دلسا، از شرکتهای زیرمجموعه هولدینگ شاتل، به همراه شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، طرح بومی‌سازی تجهیزات مخابرات را در اردیبهشت ماه سال جاری در دستور کار خود قرار دادند.

فرهاد کرمزاده، رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی تدبیر پرداز دلسا و  مجری طرح کنترل‌کننده هوشمند سیگنال مخابراتی، با تأکید بر اینکه پروژه مذکور، نقطه شروع اجرای طرح‌های بومی‌سازی محصولات این شرکت به شمار می‌رود، گفت: «از این پس کمیته مشترک تحقیق و توسعه در دو شرکت همکار در این پروژه تشکیل می‌شود تا طراحی مهندسی و بومی‌سازی محصولات هایتک صنعت مخابرات، بر اساس چشم‌انداز پیش‌بینی شده در سال جهش تولید، در دستور کار قرار گیرد.»

http://pvst.ir/89z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو