skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ثبت‌نام اینترنت ۷ گیگابایتی رایگان برای انتخابات امروز آغاز می‌شود

تحریریه پیوست

۳ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ثبت نام برای دریافت اینترنت هدیه ۷ گیگابایتی از امروز (۳ خرداد) به منظور تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی آغاز می‌شود.

به گزارش پیوست، روز گذشته وزیر ارتباطات در توئیتر خود اعلام کرد که بنا بر تجویز و تصویب ستاد ملی کرونا و با همکاری سازمان برنامه و بودجه به منظور ترویج تبلیغات انتخابات در فضای مجازی به جای تجمعات خیابانی و میدانی، بسته‌های اینترنت یک ماه رایگان به مردم عرضه خواهد شد. حالا او دقایقی پیش در حساب اینستاگرامی خود جزییات این بسته‌های رایگان انتخاباتی را شرح داده است. براساس توضیحات محمدجواد آذری جهرمی، ستاد ملی کرونا علاوه بر دستوراتی که به ستادهای انتخاباتی داده، خواسته تا از ظرفیت‌های وزارت ارتباطات نیز استفاده شود. در همین راستا در این روزها برای برای مردم بسته‌های رایگان اینترنت در نظر گرفته شده است.

جهرمی در توضیح جزییات این بسته‌ها گفت: «این بسته‌های هدیه ۷ گیگابایتی است و مدت آن یک ماه است و به هر کد ملی یک بسته تعلق می‌گیرد. برای اینکه به یکباره به شبکه فشار نیاید هم و سرعت افت پیدا نکند ثبت‌نام در یک هفته انجام می‌شود.» براساس توضیحات او تقسیم‌بندی ثبت‌نام هم براساس رقم آخر کد ملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک‌ماه اعتبار دارد و بسته‌ها فقط برای اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهد شد. همچنین از امروز ثبت‌نام از طریق سایتی که اعلام خواهد شد انجام می‌شود و در این زمینه کاربران نیاز به ارسال کدی به شماره‌ای نیستند. جهرمی در این مورد تاکید کرده که کاربران مراقب کلاهبرداران باشند.

همچنین او یادآور شده که بسته‌های فعال فعلی کاربران به شکل رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته‌های هدیه قابل استفاده خواهند بود.

روز گذشته (۲ خرداد) هم سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی هم از پخش آنلاین مناظرهای انتخاباتی توسط رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی خبر داد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

 

 

https://pvst.ir/a44

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو