skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

وزیر ارتباطات:

بسته یک ماه رایگان برای انتخابات عرضه می‌شود

تحریریه پیوست

۲ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وزیر ارتباطات خبر داده که با تصویب ستاد ملی کرونا و با همکاری سازمان برنامه بودجه برای ترویج تبلیغات انتخاباتی بسته‌های اینترنت رایگان یک ماهه رایگان به مردم عرضه می‌شود.

به گزارش پیوست، دقایقی پیش وزیر ارتباطات در توئیتر خود اعلام کرد که با تجویز و تصویر ستاد ملی کرونا و با همکاری سازمان برنامه و بودجه به منظور ترویج تبلیغات انتخابات در فضای مجازی به جای تجمعات خیابانی و میدانی، بسته‌های اینترنت یک ماه رایگان به مردم عرضه خواهد شد. او تاکید کرده که جزییات در این زمینه به زودی اعلام می‌شود.

با این حساب مشخص نیز بودجه این کار از چه سمتی تامین می‌شود و آیا همه اپراتورها درگیری این طرح هستند یا خیر. اواخر اردیبهشت ماه هم او در توئیتی اعلام کرده بود کارگروه‌های ستاد ملی کرونا معتقدند که بجای برگزاری تجمعات انتخاباتی به شکل سنتی، از تجمعات مجازی استفاده شود. او با مخاطب قرار دادن کاربران گفته بود تحقق این امر، به کاربران بسته‌های اینترنت رایگان داده شود. نظر شما چیست؟

همچنین قبل از تمام اینها نیز وزیر ارتباطات از تخصیص بسته انتخاباتی برای تمام نامزدهای منتخب شورای نگهبان خبر داده بود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان دوره ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و دومین میان دوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

https://pvst.ir/a3u

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو