skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ در اینوتکس ۲۰۲۱:

رهبری سازمان، با انگیزه لازم و هم نوا با سازمان باشد

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیرعامل هلدینگ فناپ در اینوتکس استیج ۲۰۲۱ درمورد فرهنگ سازمانی و خصوصیات رهبران سازمان سخنرانی کرد. او اعلام کرد اگر آرزو و آرمان‌های رهبران سازمان تبدیل به آرزوی جمعی شود و در فرهنگ سازمان نفوذ کند، بسیاری از مسائل سازمان‌ها حل می‌شود. به گفته شهاب جوانمردی رهبر سازمان همچنین باید در وهله اول انگیزه لازم را داشته باشد در غیر اینصورت نمی‌تواند سازمان را به سمت و سوی در نظر گرفته شده ببرد.

به گزارش روابط عمومی و برندینگ فناپ، شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ گفت: «آرمانی در موضوع رهبری است که می‌خواهیم سازمان را با آن همگرا کنیم. اگر آن آرزو و آرمان تبدیل به آرزوی جمعی باشد و  در فرهنگ سازمان نشسته باشد، بسیاری از مسائل حل می‌شود؛ اما بسیاری از مواقع این اتفاق با مشکلاتی مواجه خواهد شد یا ممکن است در نیمه راه بخواهیم آرمان سازمانی را تغییر داده یا مسیر دیگری را انتخاب کنیم، آن زمان به مراتب کار ما سخت‌تر خواهد شد.«

او ادامه داد: «موردی که باید به آن توجه داشت، ‌خود انگیزگی (self motivation) است. رهبر سازمان باید در وهله اول انگیزه لازم را داشته باشد در غیر اینصورت نمی‌تواند سازمان را به سمت و سوی در نظر گرفته شده ببرد؛ اما با داشتن انگیزه لازم، رهبر احیا می‌شود و زمانیکه آن آرمان را به اشتراک می‌گذاریم و از سازمان بازخورد می‌گیریم، انگیزه مضاعف ایجاد شده و بسیاری از ناملایمات قابل هضم می‌شود،»

آنطور که جوانمردی می‌گویدما در سازمان همانی هستیم که جستجو می‌کنیم و اگر موضوعی که داریم آنقدر انسانی و متعالی باشد که چیزی غیر از مسئولیت‌های اجتماعی ما نباشد و با درون‌مان هم‌نوا باشد و هر چقدر درون و بیرون‌مان را با هم یکپارچه‌تر کنیم، قطعا از داخل و خارج سازمان همان نتایج را خواهیم گرفت و انرژی مضاعفی به ما بر می‌گردد.

https://pvst.ir/a2s

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو