skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرویس «کارنامه» به اهواز رسید

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کارنامه، سرویس کارشناسی خرید خودرو و فروش سفارشی آن، پس از فعالیت در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان،‌ رشت و کرج، هم‌اکنون خدمات خود را در اهواز هم ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی کارنامه، خودرو قطعات مختلف و متفاوتی دارد که سلامت آن قطعات در قیمت خودرو موثر است. اصولا هر کدام از کارشناسان خودرو می‌توانند در مورد یکی از اجزای اصلی خودرو کارشناسی خود را انجام دهند. در چنین شرایطی نیاز جدی بازار معاملات خودرو، انجام یک‌باره‌ معاینه‌های فنی و کارشناسی خودرو در محل استقرار فروشنده،با هزینه‌ منطقی و با تعهد و تضمینِ کارشناس است. خلائی که طرف‌های مقابل معامله بازار خودرو آن را در سال‌های اخیر پیوسته احساس می‌کردند.

کارنامه، سرویس کارشناسی خودرو،‌ که حالا به شهر اهواز رسیده است، این خلاء را پر کرده است. این سرویس با به خدمت گرفتن متخصصان کارشناسی خودرو، با بررسی تمامی آیتم‌های موثر بر سلامت و قیمت خودرو، شامل بدنه، لاستیک‌ها، فضای داخلی، تجهیزات، موتور و انتقال قدرت، تعلیق،‌ فرمان، ترمز، آپشن‌ها و اسناد و مدارک در محل مورد نظر فروشنده، وضعیت سلامت خودرو را ارزیابی کرده و به خریدار گزارشی کامل از خودرو ارائه می‌کند.

با توجه به قرار داشتن اهواز در میان مناطق آزاد و افزایش خودروهای خارجی و خاص در این شهر، کارنامه می‌تواند برای خریداران خودرو، یک دستیار قابل اعتماد و مسلط به جزئیات خودرو باشد. کارشناسان کارنامه در اهواز، همچنین با ارائه‌ متوسط قیمت خودروی کارشناسی‌شده، با استناد به قیمت خودروهایی با همان مختصات در سراسر کشور معامله شده‌اند، خریدار را از متوسط قیمت خودروی مورد معامله در بازار آگاه می‌کنند.

https://pvst.ir/a0r

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو