skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیتکوین با عبور از مرز ۶۲ هزار دلار به رکورد تازه‌ای دست پیدا کرد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

بیتکوین سال ۲۰۲۱ را با قیمتی کمتر از ۳۰ هزار دلار شروع کرد. از آن زمان قیمت این رمزارز بیش از ۱۰۰ درصد رشد داشته و باردیگر شاهد یک رکورد قیمتی جدید هستیم.

به گزارش پیوست، براساس اطلاعات وبسایت CoinGecko، بیتکوین بیشینه قیمت جدید ۶۲ هزار و ۶۸۵ دلار را به ثبت رسانده است. از زمان ثبت این رکورد قیمت بیتکوین کمی کاهش یافته و حالا با قیمتی کمتر از ۶۲ هزار و ۵۰۰ دلار به ثبات رسیده است.

رمزارز پرچمدار جهان، اخیرا با ثبات روبرو شده و قیمت آن در هفت روز گذشته بیش از ۶ درصد رشد کرده است. بیشینه قیمت جدید این رمزارز یک روز پیش از عرضه عمومی صرافی کوین‌بیس در نزدک ثبت شد که می‌تواند اتفاقی خوشایند برای صنعت رمزارزها باشد.

اما عرضه سهام کوین‌بیس تنها شاخصی نیست که می‌تواند رکورد جدید بیتکوین را توجیح کند. به گفته جیسون دین، تحلیلگر بیتکوین در شرکت کوانتوم اکونومیکس، این رکورد قیمت جدید تقریبا اجتناب ناپذیر بود.

او می گوید: «بیتکوین هفته‌ها است که این سطوح مقاومت را آزمایش می‌کند هر بار پس از سقوط دوباره به مسیر خود بازگشته است. پس اوج قیمت امروز اجتناب ناپذیر است و قدرت بازار، تمایل سرمایه‌گذاران و افزایش نرخ پیشرفت دلایل اصلی آن هستند.»

تمرکز بیشتر میکرواستراتژی روی بیتکوین

مقدار توجه سازمانی تنها به عرضه سهام کوین‌بیس محدود نمی‌شود و جریان افزایش قیمت فعلی را همین دلایل توجیح می‌کنند.

روز گذشته شرکت نرم‌افزاری میکرواستراتژی اعلام کرد که رئیس هیئت مدیره این شرکت با بیتکوین حقوق خواهد گرفت؛ این شرکت تا به امروز بیش از ۵ میلیارد دلار روی رمزارز‌ها سرمایه‌گذاری کرده است.

بیتکوین حالا در مرحله جدیدی است و صنعت رمزارز‌ها نیز منتظر اتفاق بعدی برای این رمزارز پرچمدار است. جالب اینکه بسیاری از کسانی که در صنعت رمزارز‌ها هستند انتظار رشد بیشتری از بیتکوین را دارند.

آنتونی ترنکو، هم‌بنیانگذار و همکار مدیریتی در شرکت Nexo که در زمینه اعطای وام و بانکداری رمزارزی فعال است در مصاحبه با وبسایت دیکریپت گفت: «من هیچ شکی ندارم که این روند صعودی خیلی با پایان خود فاصله دارد.»

منبع: Decrypt

http://pvst.ir/9uu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو