skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

پریا نظری عضو تحریریه

همکاری «توانیتو» و «ایردا» برای بهره‌گیری افراد دارای معلولیت از آمار و تحلیل داده

پریا نظری
عضو تحریریه

۲۱ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

افراد دارای معلولیت طبق یک تفاهم‌‌نامه همکاری می‌توانند از طریق استارت آپ‌ توانیتو از ابزارها و خدمات آماری استارت‌آپ «ایردا» در جهت تکمیل پروژه‌های تحقیقاتی، پژوهشی، دانشگاهی و حتی فعالیت‌های اقتصادی خود استفاده کنند.

به گزارش پیوست، استارت‌آپ «توانیتو» پلتفرم ارائه ‌خدمات روزمره و توانبخشی به افراد دارای معلولیت است و وحید رجبلو، بنیان‌گذار توانیتو در مورد این همکاری به پیوست گفت: «برخی از افراد دارای معلولیت به یکسری آمار و تحلیل برای پروژه‌های تحصیلی، رشد کسب‌وکار خود یا شیوه‌های تبلیغاتی مختلف برای پروژه‌های اجتماعی نیاز دارند؛ اما در پرداخت هزینه تهیه چنین آماری با مشکلاتی روبه‌رو بودند؛ «ایردا» کسب‌وکاری است که می‌تواند به صورت مرتب و شسته رفته این آمارها را ارائه دهد، به همین خاطر با ایردا مذاکراتی داشتیم.»

وحید رجبلو، بنیانگذار توانیتو

او ادامه داد: «به دنبال این مذاکره‌ها تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردیم و دو تا سه روز آینده آمارهای ایردا برای افراد دارای معلولیت در دسترس است. ایردا سعی می‌کند روی بیشتر آمارهایی که معلولان درخواست می‌دهند، وقت بیشتر صرف کند. در بحث هزینه هم تخفیف خوبی به کاربران دارای معلولیت داده می‌شود. به این صورت هزینه‌ها بین ۳۰ تا ۷۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.»

استارت‌آپ‌ «ایردا»، هم مرکز جمع‌آوری و تحلیل آمار کشور است و علی زرکش، مدیرعامل و بنیانگذار ایردا هم درمورد امضای این تفاهم‌نامه و دلیل همکاری با توانیتو به پیوست گفت: «فعالیت ما در حوزه آمار است وتلاش کردیم تمام آمارهای کشور را در یک نقطه مرتب و براساس بنچمارک‌های خارجی متمرکز کنیم و در اختیار کاربران ایرانی قرار دهیم. علاوه براین ابزارهای آماری دیگر هم در نظر گرفتیم. مانند آمار سفارشی که برای اولین بار در ایران انجام می‌شود. به این وسیله پژوهشگران و محققان، مشاوران شرکت‌ها و حتی خود شرکت‌ها آمارهای تخصصی که درخواست دارند را به ما سفارش می‌دهند و ایردا آمارها را جمع‌آوری می‌کند و در اختیار آنها قرار می‌دهد.»

او ادامه داد: «یک سرویس دیگر هم به نام تحلیل داده راه‌اندازی کردیم که برای شرکت‌های کوچک و متوسط و دانشگاه‌ها داده‌ها را تحلیل می‌کنیم. ما این پکیج خدمات را راه‌اندازی کرده بودیم. سپس فکر کردیم می‌توانیم با این بسته خدمات همکاری‌هایی با مجموعه‌هایی داشته باشیم. از آنجایی که در جامعه به افراد دارای معلولیت کمتر توجه شده است و ابزار رشد و توسعه فردی آنها کمتر بوده، به همین خاطر تصمیم گرفتیم با آقای رجبلو وارد همکاری مشترک شویم.»

علی زرکش، مدیرعامل استارت‌آپ ایردا

به گفته زرکش نتیجه این همکاری این است که کاربرانی که در توانیتو ثبت‌نام کردند،می‌توانند از طریق توانیتو از ابزارهای آماری ایردا با تخفیف‌های خوبی استفاده کنند. به این صورت این افراد می‌توانند برای توسعه فردی و علمی خود تلاش کنند. او تاکید کرد که برخی از افراد دارای معلولیت در حوزه اقتصادی فعالیت می‌کنند و برای رشد کسب‌وکار خود می‌توانند از ابزار آماری ایردا بهره ببرند.

او در ادامه درمورد اینکه افراد دارای معلولیت به چه صورت می‌توانند از بسته خدمات ایردا استفاده کنند، بیان کرد: «ما کدهای تخفیف با درصد تخفیف بالای در نظر گرفتیم. شرکت توانیتو این کد را در اختیار دارد و به افرادی که در سایت توانیتو درخواست می‌دهند یا با شرکت تماس می‌گیرند، این کدها را ارسال می‌کند. این افراد هم پس از دریافت کد، داخل سایت ایردا کد را اعمال می‌کنند و می‌توانند از بسته‌های خدماتی بهره ببرند.»

http://pvst.ir/9tz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو