skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مشهد میزبان هفتمین سایت 5G ایرانسل شد

میثم قاسمی تحریریه

۲۷ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هفتمین سایت 5G ایرانسل در دانشگاه فرودسی مشهد راه‌اندازی شد.

به گزارش پیوست، در مراسم آغاز به کار سایت 5G ایرانسل در شهر مشهد که امروز (۲۷ اسفند) برگزار شد، بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل اعلام کرد این شرکت در سال اخیر به منظور افزایش کیفیت شبکه و گسترش آنتن‌دهی ۹۵ سایت جدید با صرف هزینه ۲۸۰ میلیارد تومان در شهر مشهد و استان خراسان رضوی نصب کرده است. او این عدد را یک رکورد جدید در نصب آنتن‌های شهری در کشور دانست.

مدیرعامل ایرانسل، تجربه این شرکت در عرضه سرویس‌های 3G و 4G را خوب توصیف کرد و افزود: «به همین دلیل تصمیم گرفتیم به ارائه 5G به شهروندان، در این زمینه پیشگام باشیم.»

مدیرعامل ایرانسل از همکاری این شرکت با استارت‌آپ‌های خراسانی خبر داد.

عباسی آرند همچنین اعلام کرد به زودی تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه فرودسی مشهد برای انجام مطالعه و پژوهش در زمینه 6G امضا خواهد شد. مدیرعامل ایرانسل در پایان از تصمیم ایرانسل برای همکاری گسترده با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان مشهد خبر داد.

در این مراسم برخی از مدیران استانی و دانشگاهی سخنرانی کردند و از جمله، شهناز رمارم، رئیس شورای شهر مشهد از مدیران ایرانسل خواست در زمینه ارتباطات به عدالت توزیعی نیز توجه کنند. او گفت: «در برخی از نقاط مشهد یا استان خراسان رضوی، مردم به 3G هم دسترسی ندارند و باید برای آنها فکر شود.»

در این مراسم یک فایل ویدئویی با کیفیت 4K با دو فناوری 4G و 5G به نمایش درآمد تا حاضران تفاوت این دو فناوری را از نزدیک تماشا کنند.

ایرانسل پیش از این ۶ سایت 5G‌ را در شهرهای تهران، شیراز و کیش راه‌اندازی کرده بود.

http://pvst.ir/9r4
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو