skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سومین رویداد «گراف‌دی» با محوریت مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود

۲۸ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سومین رویداد گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف‌دی» ۱۰ اسفند ماه سال جاری در صندوق نوآوری، شکوفایی ریاست جمهوری با هدف بررسی تجربیات «مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رویداد گراف‌دی، مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها نه‌ تنها در میان جامعه و ذی‌نفعان نسبت به برند شرکت آگاهی ایجاد می‌کند، بلکه تصویری مثبت از آن را در اذهان پدید می‌آورد و از یک‌سو عملکرد مالی شرکت را تحت تاثیر جدی قرار داده و آن را بهبود بخشیده و از سوی دیگر، به تقویت ذی‌نفعان و در شکلی فراگیرتر به حفظ و تقویت جامعه می‌انجامد.

در این راستا، شرکت‌های پیشرو نیز همواره به اهمیت ارتباط میان برند یا علامت تجاری خود با مسئولیت اجتماعی شرکت واقف‌ بوده و معتقدند که سرمایه‌گذاری در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکت، اقدامی هزینه‌بر نیست. بلکه اقدامی مبتنی بر مدیریت استراتژیک، در جهت ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت و کمک به توسعه جامعه است. با توجه به اهمیت و جایگاه این موضوع، سومین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری (گراف‌دی) به موضوع «مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان»  اختصاص داده شده است.

این رویداد با حضور جمعی از مدیران شرکت‌های بانکی، فناوری، ارتباطی و استارت‌آپی با هدف انتقال تجربه و تعامل برگزار می‌شود. گراف‌دی رویدادی در حوزه روابط‌عمومی است که در نظر دارد گروهی از کارشناسان و فعالان این حوزه را گردهم جمع آورد و زمینه‌ای را برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان آنها فراهم کند.

 

http://pvst.ir/9ix

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو