skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

«گراف‌دی» با محوریت عملکرد حوزه ارتباطی در دوره کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۵ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دومین گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با محوریت عملکرد حوزه ارتباطی در دوران کرونا سه‌شنبه دهم تیر ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش گراف‌دی، این رویداد تخصصی در حوزه روابط‌عمومی در نظر دارد گروهی از کارشناسان و فعالان این حوزه را گرد هم جمع آورد و زمینه‌ای برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان آنها فراهم کند.

این رویداد مستقل از دی ماه سال گذشته آغاز به کار کرده است. در این رویداد موضوع اصلی صحبت، ارتباط در دنیای کرونازده با حضور صاحب‌نظران و فعالان ارتباطی و روابط عمومی در حوزه‌های بهداشتی و فناوری است. همچنین دو کارگاه آموزشی تولید محتوا با مدرک مجتمع آموزش فنی و حرفه‌ای بامداد در کنار این همایش به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
اشتراک‌‌گذاری و انتقال تجربه‌های ناب، به‌دست آوردن دانش و راهکارهای علمی برای به حداکثر رساندن فعالیت‌های ارتباطی، شبکه‌‌سازی برای تعامل هدفمند و مطلوب میان فعالان و دانشجویان، تلاش برای دستیابی به تفاهم و یکسان‌‌سازی ادبیات از مهم‌ترین اهدافی است که در گراف‌دی دنبال می‌شود.

شرکت در همایش آنلاین رایگان خواهد بود اما علاقمندان به ثبت‌نام در دو کارگاه آموزشی سبک خبرنویسی رویترز در جهت استفاده از شیوه‌های نوین خبرنویسی برای اطلاع رسانی حوزه کرونا و همچنین تولید محتوا کاربردی برای شبکه‌های اجتماعی در جهت بسط صحیح اطلاعات و افزایش آگاهی مردم باید اقدام به ثبت‌نام کنند.

برای شرکت در دومین رویداد گراف‌دی و همچنین شرکت در کارگاه‌های آموزش باید از طریق سایت دانش و فناوری بامداد اقدام کرد.

http://pvst.ir/863

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو