skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ایرانسل حامی رویداد هفته ایران دیجیتال و نمایشگاه اینترنت اشیا

۲۶ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

ایرانسل با حمایت از رویداد هفته ایران دیجیتال، در نمایشگاه تخصصی این رویداد با نام اینترنت اشیا (IoTex)، حضور پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، سومین دوره رویداد هفته ایران دیجیتال، در حالی از یک‌شنبه ۲۶ بهمن ماه فعالیت خود را آغاز کرده است که روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن، نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برپا خواهد شد و ایرانسل در این نمایشگاه، علاوه بر مباحث مرتبط دیگر، از چهارمین سایت نسل پنجم تلفن‌همراه ایران و ایرانسل نیز رونمایی خواهد کرد.

رویداد هفته ایران دیجیتال، برای سومین سال متوالی، این بار با شعار ارتباطات هوشمندانه (Intelligent Connectivity) و با هدف بررسی آخرین روندها و تحولات فناوری نوین در کشور و ارائه دستاوردهای شرکت‌های فعال در زمینه پیاده‌سازی خدمات دیجیتالی، فعالیت خود را در هفته پایانی بهمن ماه آغاز کرده است.

ایرانسل به عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد، علاوه بر حضور در نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا، دستاوردها و محصولات خود در زمینه هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و شبکه 5G را به نمایش گذاشته و به صورت همزمان، از طریق ارتباط زنده ویدیویی، از چهارمین سایت نسل پنج تلفن‌همراه ایران و ایرانسل، در محل پارک آب و آتش تهران رونمایی می‌کند.

ایرانسل در این نمایشگاه برنامه‌هایی از جمله حضور در نشست واگذاری باند فرکانسی ۳۵۰۰ مگاهرتز  و توسعه نسل پنجم تلفن همراه، راه‌اندازی آزمایشگاه مشترک 5G با دانشگاه تربیت مدرس و عقد قرارداد طیف اشتراکی با این دانشگاه و رونمایی از فاز نخست محصول آواتار، به عنوان یک مرکز تماس برپایه هوش مصنوعی را دارد. همچنین بخش‌ تحقیق و توسعه و مرکز نوآوری ایرانسل از زیرمجموعه‌های ایرانسل لبز (Irancell Labs) ، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل با جامعه دانشگاهی، مراکز علمی، شرکت‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، در این نمایشگاه حضور دارند.

چهارمین سایت نسل پنجم تلفن‌همراه ایران و ایرانسل در حالی در پارک آب و آتش تهران مورد بهره‌برداری و استفاده عموم قرار خواهد گرفت که ایرانسل پیش از این ۳ سایت 5G را تهران رونمایی کرده است. این اپراتور همچنین ماه آینده از پنجمین و ششمین سایت 5G خود، در جزیره کیش و شیراز رونمایی می‌کند.

http://pvst.ir/9id

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو