skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

طرح «هفته‌های خرید اینترنتی» از ابتدای اسفندماه آغاز می‌شود

۲۰ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی با هدف حمایت از کسب‌ وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب‌وکارها و اصناف در استان‌ها قصد دارد از ابتدای اسفند ماه طرح «هفته‌های خرید اینترنتی» را در کشور آغاز کند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کسب‌وکارها مجازی، در طرح «هفته‌های خرید اینترنتی ایران» هر هفته یکی از استان‌های ایران میزبان تمامی کسب‌وکارهای مشارکت کننده در این رویداد خواهد بود و هرهفته تنها کاربران استان میزبان از تخفیف و شرایط ویژه خرید بهره‌مند می‌شوند. طبق برنامه‌ریزی‌ها هفته اول اسفند مختص به استان کرمان است و کسب‌وکارهای اینترنتی از سراسر کشور این طرح به مدت یکسال ادامه دارد و اتحادیه قصد دارد تمام استان‌ها را پوشش دهد.

براساس این گزارش در این رویداد اتحادیه در تلاش است تا با فراهم‌سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویس‌های اینترنتی در حوزه‌های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب‌وکارهای مجازی و کسب‌وکارهای استانی است تا در یک هم‌افزایی سازنده، خدمات خود را به مخاطبان وسیع‌تر و متنوع تر عرضه کنند.

هدف از برگزاری این طرح حمایت از کسب‌وکارها و اصناف محلی هر استان، حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در همه بخش‌های کشور، دسترسی کسب‌وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران، تأکید بر تمرکز زدایی از سرویس‌های اینترنتی، قطع زنجیره ویروس کرونا و عدم محدود ماندن به پایتخت است.

کسب وکارهای متقاضی در سراسر کشور برای ثبت نام در این رویداد می‌توانند با مراجعه به پنل عضویت خود، و انتخاب بخش هفته خرید اینترنتی، اطلاعات خود را ثبت کنند.

http://pvst.ir/9h5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو