skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

دومین کتابچه الکترونیکی زرین‌پال منتشر شد

تحریریه پیوست

۴ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ آبان ۱۴۰۰

دومین کتابچه رایگان الکترونیکی زرین‌پال تحت عنوان «استراتژی رشد و توسعه پایدار در تبدیل نرخ پرداخت موفق» منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال، این کتابچه دارای سه فصل شامل تجربه کاربری (UX)، رابط کاربری (UI)، آزمون مقایسه‌ای به روش A/B و روش‌های متنوع پرداخت و انتخاب بهترین مدل برای فروشگاه‌های آنلاین است.

براساس پیشگفتار این کتاب، در بازاریابی به سبک دیجیتال مارکتینگ، هرداده‌ای قابل اندازه‌گیری است. بنابراین با بهینه‌سازی نرخ تبدیل پرداخت، افزایش درآمد حاصل از فروش قطعی است. یکی از مهم‌ترین عواملی که در افزایش درآمد تاثیر دارد، قدرت تجزیه و تحلیل داده‌های براساس بررسی دلایل رها کردن سبد خرید توسط کاربران است. این کاربران برای ورود به وب‌سایت فروشگاه از دستگاه‌های مختلفی مانند گوشی همراه، تبلت یا کامپیوترهای شخصی استفاده می‌کنند.

در فصل اول به بهترین مدل و فرم UI  و UX پرداخته می‌شود. زیرا بهترین تجربه کاربری و رابط کاربری می‌تواند در بهینه‌سازی نرخ تبدیل پرداخت اهمیت فراوانی دارد. آنطور که در این کتاب مطرح شده است، یکی از راهکارهای اساسی برای شناخت و تحلیل رفتار کاربران، استفاده از ابزار تست A/B است به همین خاطر در فصل دوم این کتاب به این موضوع پرداخته شده که برای ارائه محصول یا سرویس، فضایی امن برای تجربه کاربری بهتر از اهمیت بالایی برخوردار است. پس باید در وهله اول کسب‌وکارها مخاطبان هدف را بشناسند و با سنجش رفتاری کاربر، داده‌های دریافتی را توسط ابزار تست A/B تحلیل و پردازش کنند.

در نهایت در فصل سوم به مسائلی پرداخته است که باعث کاهش رونق فروش آنلاین می‌شود. در نظر نگارنده این کتاب کاهش رونق فروش آنلاین زمانی رخ می‌دهد که کابر قصد دارد مبلغ کالایی که انتخاب کرده است را بپردازد. کاربر تصور می‌کند هنگام پرداخت وجه، از سریع‌ترین، مطمئن‌ترین و معتبرترین روش پرداخت استفاده خواهد کرد؛ اما در این زمان برخلاف انتظار با مشکلاتی مواجه می‌شود که در نهایت منجر به انصراف از خرید و ترک وب‌سایت فروشگاه می‌شود.

براساس این گزارش، مهم‌ترین تاکید این کتابچه براین است که هرکسب‌وکاری که در وب‌سایت فروشگاه آنلاین خود، از درگاه پرداخت اینترنتی برای فروش محصولات خود استفاده می‌کند، می‌تواند عملکرد وبسایت خود را با چند راهکار ساده بهینه‌ کند و به این صورت شاهد رشد درآمدی بیشتر، به واسطه افزایش نرخ تبدیل پرداخت‌کنندگان باشد.

زرین‌پال هم با هدف رفع نیاز کسب‌وکارها و کمک به تقویت و گسترش فضای فروششان، نسخه دوم کتابچه الکترونیکی خود را به صورت کاملا در اختیار افراد قرار می‌دهد. متقاضیان برای دریافت و مطالعه نسخه رایگان این کتابچه می‌توانند به این لینک مراجعه کنند.

 

http://pvst.ir/9e5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو