skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

زرین‌پال برای عبور از بحران کرونا راه‌کارهای ویژه‌ای برای پذیرندگان ارائه داد

تحریریه پیوست

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

زرین‌پال به منظور حمایت از کسب وکارها در دوره شیوع بحران کرونا در قالب کمپین «برای عبور از کرونا همراه‌تان هستیم» راه‌کارهای متعددی را در اختیار کسب و کارها و پذیرندگان قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی زرین پال، این شرکت به عنوان اولین پرداخت‌یار ایران ماموریت خود را افزایش سهم تجارت الکترونیکی در تولید ناخالص ملی تعریف کرده و معتقد است که  این کار تنها با کمک به رشد کسب وکارها امکان پذیر است و رشد اکوسیستم کارآفرینی در گرو رشد همگی کسب وکارها است.

از جمله راهکارهایی که این شرکت برای گذر از دوره کرونا به پذیرندگان خود پیشنهاد داده است می‌توان به تسویه حساب رایگان، پرداخت آنلاین سریع‌تر، ایجاد سریع درگاه پرداخت اینترنتی برای وب‌سایت‌های و استفاده از لینک شخصی در جهت کاهش رفت و آمد به خود پردازها اشاره کرد.

همچنین در ادامه به روش‌های حفظ نقدینگی در کسب وکارها، راه های افرایش فروش و حفظ ارتباط با مشتریان در بحران کرونا، پیشبرد اهداف خیریه ، فرهنگ استفاده از QR کد برای حذف پرداخت‌های فیزیکی و حمایت‌های مالی دولت و بخش خصوصی از کسب وکارها در دوران بحران کرونا اشاره شده است.

این طرح‌ها از سوی زرین‌پال در شرایطی ارائه می‌شود که با شیوع گسترش کرونا کسب وکارهای زیادی دچار بحران شده‌اند از سویی با توجه به لزوم اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از رفت‌وآمدهای غیر ضروری برخی از کسب وکارها به حالت تعطیل و یا نیمه تعطیل درآمده و امنیت شغلی افراد زیادی به خطر افتاده است. از همین رو زرین‌پال سعی کرده است با ارئه راهکارهایی به پذیرندگان خود سعی کند تا برای گذر از این بحران به آنان کمک کند.

با توجه به شرایط حاکم بر کشور در آینده افزایش سهم فروش اینترنتی یکی از استراتژی‎‌های راهبردی خواهد بود، از همین رو با توجه به افزایش خریدهای اینترنتی، دغدغه بسیاری از مصرف کنندگانی که به صورت اینترنتی خرید می‌کنند پرداخت امن است. در بخش دیگری از این کمپین، زرین‌پال در قالب دستورالعمل های ساده نشان داده است که چه طور می‌توان مطمئن شد که اطلاعات حساب پرداخت‌کنندگان به دست سودجویان نمی‌افتد و پرداخت آنلاین آنها به درستی صورت گرفته است.

http://pvst.ir/7w1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو