skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی:

واردات محصولات آنر همچنان ادامه خواهد داشت

تحریریه پیوست

۱۷ دی ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پس از آنکه برخی از مدیران ایرانی برند آنر با این شرکت قطع همکاری کردند، شائبه‌ای در خصوص عدم فعالیت آنر در ایران ایجاد شد، سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرد که منعی برای واردات محصولات آنر و عرضه این گوشی‌ها به بازار وجود ندارد و مصرف‌کنندگان می‌توانند این برند گوشی تلفن همراه را مانند سایر برندها خریداری کنند.

محمدرضا عالیان، سخنگوی انجمن وارد کنندگان موبایل در گفت‌وگو با پیوست با اشاره به جدایی برند آنر از شرکت هواوی،  عنوان کرد که این شرکت در سطح جهانی در حال تدوین استراتژی و ساختار جدید است که این تغییر ساختار، منجر به تغییراتی در هر کشور و هر منطقه می‌شود. او معتقد است فرآیندسازی و اصلاح ساختار سازمانی، همیشه با فعل و انفعالاتی روبرو می‌شود که الزاما معنای آن چیزی که نشان داده می‌شود نیست. او در این خصوص گفت: «این اتفاق در شرکت‌های بزرگ طبیعی‌ست. بارها شاهد تغییر و تحول در موقعیت‌های شغلی حتی در سطوح مدیریتی با هدف بکارگیری عناصر خلاق و پویا که منجر به جهش و رشد درون برند در یک بازار باشد بوده‌ایم.»

۱۴ دی ماه تعدادی از مدیران ایرانی برند آنر که در داخل کشور فعالیت می‌کنند، در شبکه‌های اجتماعی خود از قطع همکاری با این برند چینی خبر دادند. این قطع همکاری گسترده، این شائبه را ایجاد کرده بود که آیا آنر همچنان در ایران حضور فعال خواهد داشت یا مانند دیگر برند‌های مطرح جهانی، بازار ایران را ترک خواهد کرد.

آنطور که سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرد با توجه به الزام شرکت‌های واردکننده موبایل به واردات محصولات و ارائه خدمات گارانتی رسمی در کشور، مشکلی از جهت خدمات پس از فروش برای این برند به وجود نخواهد آمد و همچون سابق مدل‌های متنوع آنر موجود در بازار با گارانتی شرکت‌های رسمی به فروش خواهند رسید.

به گفته عالیان، محصولات آنر مانند سایر برندها، کماکان توسط شرکت‌های رسمی، وارد بازار خواهد شد و به‌نظر نمی‌رسد مانعی برای فعالیت این برند در کشور وجود داشته باشد. بر این اساس، محصولات جدید آنر شامل مدل‌های پرچمدار و غیره با قابلیت‌های جدید و تکنولوژی‌های جدید به بازار عرضه می‌شوند.

http://pvst.ir/9a0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو