skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دو بازی ایرانی در بین برترین‌ بازی‌های جشنوراه بین‌المللی گالا در فرانسه

تحریریه پیوست

۱۲ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

  دو بازی ایرانی «کیپ استپ» و «تیزران» در بخش «آکادمیک» جشنواره بین‌المللی گالا در فرانسه جزو سه نامزد دریافت جایزه انتخاب شدند.بازی‌سازان در این جشنواره بین‌المللی در سه سطح «دانشجویی»، «آکادمیک» و «تجاری» رقابت می‌کنند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، یونس سخاوت، سرپرست دانشکده چندرسانه‌ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز اعلام کرد که امسال سه بازی KeepStep، TizRun و Saray از دانشکده چندرسانه‌ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز در این رویداد شرکت کرده بودند که دو بازی KeepStep و TizRun در بخش آکادمیک این رقابت جزو سه نامزد دریافت جایزه هستند. بازی تیزران سال گذشته در رویداد بازی‌های جدی ۹۸، عنوان بازی جدی سال ۱۳۹۸ را به خود اختصاص داد و بازی KeepStep رتبه دوم این بخش را از آن خود کرد.

رویداد GALA رویداد رقابتی، نمایشگاهی و کنفرانسی بین‌المللی است که هر ساله توسط انجمن بازی‌های جدی(Serious Game Society) در یکی از کشورهای اروپایی برگزار می‌شود. این رویداد قرار بود امسال با عنوان GALA 2020 توسط دانشگاه  LIUM در لاوال فرانسه برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا، به‌صورت آنلاین و در محیط Laval Virtual World برگزار خواهد شد.

دو بازی ایرانی کیپ استیپ و تیزران پیشتر در رویداد بازی‌های جدی ۹۸ به عنوان بازی‌های برتر برگزیده شده بودند

طبق روال هر سال، به فینالیست‌های نامزدهای دریافت جایزه در هر بخش دانشجویی، آکادمیک و تجاری ده روز قبل از برگزاری مراسم اطلاع داده می‌شود تا برای حضور در مراسم و دریافت جوایز احتمالی حضور پیدا کنند.  بازی‌سازان در این جشنواره در سه سطح دانشجویی، آکادمیک و تجاری رقابت می‌کنند. سطح دانشجویی شامل بازی‌هایی است که توسط دانشجویان به‌صورت مستقل توسعه داده شده‌اند.در سطح آکادمیک بازی‌هایی به رقابت می‌پردازند که در آزمایشگاه‌های دانشگاهی و زیر نظر اساتید دانشگاه طراحی و توسعه یافته‌اند. بازی‌های تجاری نیز توسط شرکت‌های بازی‌سازی و به‌صورت تجاری تولید شده‌اند.

http://pvst.ir/935

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو